Novým country manažérom poradenskej firmy M.C.TRITON Slovakia sa stal Ivo Langer

BRATISLAVA, 26. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Novým country manažérom spoločnosti M.C.TRITON Slovakia sa stal Ivo Langer, ktorý predtým pôsobil vo významných funkciách v niekoľkých renomovaných slovenských firmách. Má taktiež rozsiahle skúsenosti z vlastnej poradenskej praxe. Jeho hlavnou úlohou je priviesť spoločnosť i na Slovensku na pozíciu lokálneho dodávateľa prvej voľby tak, ako je tomu v Česku.

Ivo Langer má v oblasti management consultingu dlhoročné skúsenosti.

Firma M.C.TRITON je v česko-slovenskom teritóriu známa ako spoločnosť s pragmatickým prístupom k manažérskemu poradenstvu. Špecializuje sa na služby spojené so zvyšovaním výkonnosti obchodu, efektivity riadenia a kvality ľudských zdrojov. M.C.TRITON je v poradenstve partnerom rady významných spoločností a v Českej republike je napríklad priekopníkom implementácie franšízového konceptu do bankovníctva.

Slovenský trh považujeme za strategický pre ďalší rast spoločnosti. Je dynamický a otvorený moderným manažérskym technológiám. Ponúka tak nebývalé príležitosti efektívne poslúžiť slovenským klientom: uplatniť originálne know-how, využiť synergií slovensko-českého tímu, poskytnúť praktické skúsenosti z úspešného riadenia biznisu na európskych trhoch v aktuálnej recesii. Je zrejmé, že využiť takej príležitosti a naplniť svoje ambície môže spoločnosť iba pod vedením skúseného manažéra. Odborníka, ktorý je pre klientov inšpiratívnou osobnosťou a zárukou efektívnej služby. V pánovi Langerovi takého partnera svojim klientom privádzame,“ komentuje Luděk Pfeifer, partner spoločnosti.

Ivo Langer má v oblasti management consultingu dlhoročné skúsenosti. Získal ich v predchádzajúcich 12 rokoch pôsobením v niekoľkých slovenských spoločnostiach, napr. Ackerman & Brook, advance QQ (dnes adFIN QQ), v ktorých zastával pozície senior konzultanta alebo konateľa spoločnosti. V rokoch 2003-2004 pracoval aj v M.C.TRITON Slovakia, kedy sa podieľal na vstupe spoločnosti na slovenský trh a jej etablovaniu hlavne v oblasti vzdelávania. K jeho klientom patrili predovšetkým firmy z oblasti financií a farmaceutického priemyslu. Vracia sa teda do známeho prostredia.

Je absolventom Filozofickej fakulty Univerzity Komenského (obor sociológia) a City University v Bratislave. Počas svojej kariéry absolvoval množstvo obchodných, projektových a manažérskych tréningov, vrátane výcviku v koučovaní. Hovorí plynulo anglicky a nemecky.

O spoločnosti M.C.TRITON
M.C.TRITON (www.mc-triton.sk) je najväčšou českou poradenskou spoločnosťou poskytujúcou služby podnikateľom a manažérom. Okrem Česka a Slovenska pôsobí aj na bulharskom trhu a  projektovo zas vo väčšine zemí Európy. Spoločnosť realizuje služby v oblastiach: poradenstvo, vzdelávanie a rozvoj, vyhľadávanie manažérov a interim management.

Spoločnosť bola založená v roku 1990. Svojím obratom, počtom spolupracovníkov, portfóliom poskytovaných služieb a vývojom vlastného know-how, sa radí k lídrom lokálneho trhu. V súčastnosti zamestnáva viac ako 100 konzultantov. Je členom prestížnej medzinárodnej siete European Independent Consulting Group, čo jej umožňuje zdieľať cenné skúsenosti a neustále tak zlepšovať svoje služby.

Kontakt pre médiá:
Pavel Šafránek
PR Consultant
mobil: +421 944 372 468
e-mail: ps@pavelsafranek.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.