Tanečná šou Just Dance sa už pripravuje, Štumpfová a Glosíková zvádzali sexi tanečníkov (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA – Moderné prevedenie tanca a dobrodružstvo na divadelných doskách Novej scény. To sľubuje tanečná šou Kataríny Štumpfovej Just Dance, ktorú diváci uvidia už túto jeseň.

Prípravy šou Just Dance vrcholia. Pred pár dňami preto tanečníci Katarína Štumpfová, Natália Glosíková, Matej Chren a Tomáš Antálek absolvovali reklamné fotenie. V uvoľnenej atmosfére sa zverili do rúk stylistom a profesionálnemu tímu v priestoroch zbrusu nového fotoateliéru Hugo Models Agency.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Som šťastná, že projekt tanečnej šou Just Dance nabral ten správny smer. Máme za sebou tvrdú prípravu a pevne verím, že diváci si prídu na svoje,” povedala autorka projektu Katarína Štumpfová a pokračovala: “Po množstve takmer totožných tanečných súťaží bude project Just Dance určite osvežujúcou novinkou v štýle veľkolepej broadwayskej šou.”

Samotná tanečníčka iste vie o čom vraví. Na broadwayských divadelných doskách zbierala mnohokrát skúsenosti. Práve záruka kvality zaujala aj ostrieľaného producenta Jozefa Jopa Poláčka: “Projekt broadwayskej šou Just Dance ma oslovil hneď na prvýkrát. Zhodli sme sa, že je najvyšší čas podeliť sa o skúsenosti Katky Štumpfovej a jej tanečníkov z USA so slovenskými divákmi,” povedal. Producent má už v pláne aj scénu plnú svetelných LED stien, veľkolepú výpravu a množstvo pútavých kostýmov. Na projekte spolupracuje aj take zvučné mená ako režisér Karol Vosátko, choreograf Ivo Ladižinský a ďalší.

Access Promotion, spol. s r.o.
Kroupa Vladimir
http://www.accesspro.sk/
0915 75 75 74

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.