V novej limitovanej edícii je tyčinka MARGOT obohatená ananásovými kúskami

BRATISLAVA, 26. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Dlhodobo najpredávanejšia značka čokoládových tyčiniek na Slovensku a v Čechách je od 1. mája 2012 na trhu v rámci novej limitovanej edície s príchuťou ananásu. Značka ORION tak osviežila portfólio čokoládových tyčiniek Margot a labužníkom ponúka rumovo kokosovú príchuť osvieženú ananásovými kúskami. Neprehliadnete ju ani v obchodoch – klasická modrá farba je zvýraznená žiarivou žltou farbou.

Dlhodobo najpredávanejšia značka čokoládových tyčiniek na Slovensku a v Čechách je od 1. mája 2012 na trhu v rámci novej limitovanej edície s príchuťou ananásu.

Limitovaná edícia čokoládových tyčiniek Margot s ananásovými kúskami je podporovaná 20 sekundovými televíznymi spotmi. Spoty bežia rovnako v Českej ako aj v Slovenskej republike od konca mája do konca júna. V rámci In-store visibility je limitovaná edícia čokoládovej tyčinky s ananásovými kúskami podporená POS materiálmi a letákmi. PR podpora novej ananásovej Margot je orientovaná na lifestylové týždenníky, mesačníky ako aj online v oboch krajinách.

Tradičná značka ORION a rokmi overená kvalita čokoládových tyčiniek v kombinácii s novým chuťovým zážitkom – to je nová Margot s ananásovými kúskami.

Maloobchodná cena čokoládovej tyčinky Margot s ananásovými kúskami (90g) je 0,65 EUR.

Celá správa tu.

O spoločnosti Nestlé:
Nestlé, medzinárodná potravinárska spoločnosť s ústredím vo Švajčiarsku, vstúpila do slovenskej potravinárskej výroby ako strategický investor začiatkom 90. rokov 20. storočia. V Slovenskej republike Nestlé vyrába v závode Prievidza dehydratované kulinárske výrobky pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Na slovenský trh uvádza Nestlé taktiež čokoládové a nečokoládové cukrovinky pod značkami ako ORION, MODRÉ Z NEBA, ŠTUDENTSKÁ PEČAŤ, DELI, MARGOT, BON PARI, JOJO, LENTILKY, ako aj ďalšie výrobky pod medzinárodnými značkami – tyčinky KIT KAT, rozpustnú kávu NESCAFÉ, dojčenskú, detskú aj klinickú výživu NESTLÉ, potravu pre domáce zvieratá PURINA, FRISKIES a DARLING a prémiové zmrzliny MÖVENPICK OF SWITZERLAND. Raňajkové cereálie NESTLÉ ako FITNESS alebo NESQUIK uvádza na trh spoločnosť Cereal Partners Slovak Republic, spoločný podnik Nestlé a General Mills.

Martina Kovalíková
Media In – communication agency
p: +421 2 3215 1221
f: +421 2 3215 1227
m: +421 911 365 444
E-mail: martina.kovalikova@cohnwolfe.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.