Fio sa presťahovalo na novú adresu vedľa Manderláku v Bratislave, druhá pobočka pribudne v Banskej Bystrici

BRATISLAVA, 29. apríla 2012 (tlacovasprava.sk) – Fio sa v rámci približovania k zákazníkovi presťahovalo na novú adresu, do centra bratislavského starého mesta v dolnej časti Námestia SNP, vedľa obytného domu známeho ako Manderlák.

Presťahovaná pobočka umožňuje klientom ľahšiu dostupnosť a viacero parkovacích možností, ako to umožňovalo umiestnenie pôvodnej pobočky. Pracovníci pobočky poskytujú kompletnú ponuku služieb organizačnej zložky Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky, ktorá poskytuje plný rozsah bankových služieb, i spoločnosti Fio o.c.p., a.s., ktorá je licencovaným obchodníkom s cennými papiermi.
Našim klientom tedy poskytneme služby brokera a aj za čo možno najvýhodnejších podmienok bankové služby, ako je vedenie bankových účtov nielen pre fyzické, ale aj pre právnické osoby bez poplatkov, domáci a zahraničný platobný styk, ČR – SR platby zdarma, trvalé príkazy, Internetbanking, Smartbanking, atď.

„Našou hlavnou motiváciou je aj v tomto roku neustále zlepšovať naše služby pre klientov. A preto presťahovaná pobočka na námestí SNP nieje jedinou zmenou v pobočkovej sieti tohoto roku. V priebehu roka plánujeme otvorenie ďalšej pobočky, a to priamo v srdci Slovenska, v Banskej Bystrici,“ hovorí Marek Polka,  vedúci organizačnej zložky.

Radi Vás privítame v nových priestoroch každý pracovný deň od 8:30 – do 17:00 hod, pokladničné hodiny 9:00 – 12:00, 13:00 – 16:30. Tešíme sa na Vás!

Bližšie informácie o finančnej skupine a jej produktoch nájdete na www.fio.sk.

Ing. Daniela Vaskova
Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky
Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava
tel: +421 2 2085 0411
mob: +421 915 847501
http://www.fio.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.