4. ročník Schüco Open 2012: Až 20-tisíc golfistov a s nimi svetové golfové esá Martin Kaymer či Miguel Ángel Jiménez

BRATISLAVA, 3. mája 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Schüco, svetová jednotka v oblasti fasádnych riešení a systémov pre využívanie solárnej energie, usporiada štvrtý ročník golfového turnaja Schüco Open 2012. Turnaj, ktorý je dnes už tradíciou a na ktorom sa pravidelne zúčastňujú golfisti z celého sveta, sa uskutoční 28. a 29. júla 2012 v Gut Kadene pri Hamburgu.

O tom, že sa turnaj stal veľmi obľúbeným medzi nadšencami golfu, svedčí aj neustály nárast počtu návštevníkov. „Som nadšený z toho, že Schüco prezentuje golf v Nemecku a inšpiruje tak ľudí k tejto skvelej hre,“ vyjadril sa nemecký golfový velikán Martin Kaymer. Tento rok očakáva organizátor až okolo 20-tisíc golfistov. Turnaj potrvá aj preto po prvýkrát dva dni.

Bývalá svetová jednotka a ďalší golfoví ambasádori značky Schüco

Turnaj bude okrem svetovej jednotky hostiť aj ďalších významných hráčov a zástupcov spoločnosti Schüco. K Martinovi Kaymerovi sa tak na greene pripojí napríklad Miguel Ángel Jiménez, Grégory Havret, Geoff Ogilvy, Henrik Stenson, Edoardo Molinari, Bubba Watson, Dustin Johnson, Ian Poulter, Alvaro Quiros a Liang Wenchong. Všetci budú na náročnom majstrovskom ihrisku súťažiť s pozvanými profesionálmi i amatérmi o titul Schüco Open 2012.

Spolupráca s Nemeckou golfovou asociáciou

Poslaním spoločnosti Schüco je prinášať na trh produkty, technológie a nadčasové riešenia v oblasti solárnej termiky, fotovoltaiky, okenných, dverových i fasádnych systémov, ktoré idú ruka v ruke s mottom „Zelené technológie pre modrú planétu“. Partnerstvo spoločnosti Schüco so svetovými golfovými hráčmi tak rozhodne nie je náhodné, keďže profesionálny golf a aj inovatívne produkty Schüco symbolizujú harmóniu technológie s prírodou a životným prostredím.

Okrem nemeckého turnaja Schüco Open a partnerstva so svetovými hráčmi sa ďalším krokom podpory svetového golfu stala pre spoločnosť Schüco spolupráca s Nemeckou golfovou asociáciou. Keďže ide v poradí o druhú najvýznamnejšiu golfovú asociáciu v Európe, firma Schüco významne posilnila svoju pozíciu v oblasti podpory golfu. Obe strany veria, že oficiálne titulárne partnerstvo, ktoré bolo uzavreté v roku 2010, im umožní naďalej propagovať tento atraktívny šport.

Viac informácií o pôsobení spoločnosti Schüco na poli svetového golfu nájdete na stránke: http://www.schueco.com/web/schueco_and_golf

O spoločnosti Schüco

Schüco je popredný dodávateľ plášťov budov a je považovaný za svetoznámeho odborníka na solárne riešenia, okná, dvere i fasády. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1951, má viac než 5 000 zamestnancov a 12 000 partnerských podnikov vo vyše 78 štátoch sveta. Ponúka aj najmodernejšiu okennú a fasádnu technológiu, efektívne solárne riešenia a individuálne poradenstvo pre architektov, projektantov, investorov a stavebníkov. Podnik má centrálu v nemeckom Bielefelde. Viac informácií nájdete na webovej stránke http://www.schueco.com/web/sk.

Celá správa tu.

Kontakt pre médiá:
Bc. Martina Štérová
Account Manager
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 450 550
E-mail: sterova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.