Anna Dello Russo navrhne kolekciu extravagantných doplnkov pre H&M (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 3. mája 2012 (tlacovasprava.sk) – H&M s hrdosťou oznamuje špeciálnu spoluprácu s módnou ikonou a legendárnou módnou riaditeľkou Annou Dello Russo. Táto modla blogosféry, ktorej nápadné odevy neúnavne dokumentujú módni fotografi a donekonečna šíria svetom internetu, opäť dokázala svoj jedinečný zmysel pre štýl, keď vytvorila špeciálnu kolekciu doplnkov pre H&M.Táto nehanebne oslnivá, krásna a hravá kolekcia je dokonalý spôsob, ktorým Anna Dello Russo vyjadruje svoju chuť zdobiť.

V predaji  bude od 4. októbra 2012, keď bude vrcholiť svetové turné týždňov módy, na pultoch približne 140 predajní na celom svete aj na internete. Kolekcia obsahuje bižutériu, slnečné okuliare, topánky, tašky a cestovný kufor, ktorých jedinečnosť si zákazníci H&M môžu kúpiť za prijateľné ceny.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

„Nesmierne ma teší táto spolupráca: je to prvý raz, čo spoločnosť H&M vytvorila špeciálny projekt, na ktorom spolupracuje Fashion Director. Je to príznak dôležitej evolúcie v móde, a pre mňa je nielen vzrušujúcim zážitkom, ale aj veľkou poctou, že si do jeho vedenia vybrali práve mňa. Snažila som sa vytvoriť prekrásne doplnky, ktoré je nemožné nájsť. Ako stylistka  viem, že doplnky sú nevyhnutné: predstavujú osobné vylepšenie každého outfitu. S týmito modelmi sa môže každý zabaviť a obyčajný deň premeniť na fantastický deň plný módy,“ tvrdí Anna Dello Russo.

„Bolo nanajvýš ohromujúce pracovať s Annou Dello Russo na tomto projekte, ktorý je úplne odlišný od všetkého, čo sme robili doteraz. Anna má fantastické oko a výrazný vkus, nehovoriac o tom, že je to skutočná módna ikona. Navrhla extravagantnú kolekciu doplnkov, ktorá nadchne všetkých zákazníkov H&M a každého milovníka módy. Kolekcia je oslavou výstrednosti, fantázie a ozdobnosti,“ hovorí Margareta van den Bosch, kreatívna poradkyňa v H&M.

Anna Dello Russo, ktorú známy fotograf Helmut Newton opísal ako „módneho maniaka“, predstavuje jednu z hnacích síl súčasnej módy. Svojím bezkonkurenčným citom pre módu formovala spôsob, akým sa na ňu v súčasnosti pozeráme, keď pracovala v časopise Vogue Italia, kde vyše dvanásť rokov pôsobila  ako módna redaktorka. Spolupracovala s fotografmi, ako je Helmut Newton, Michel Comte, Walter Chin, a neskôr bola šéfredaktorkou časopisu L’Uomo Vogue. Dello Russo, ktorá je momentálne Fashion Director at Large (všeobecná módna riaditeľka) a kreatívna poradkyňa v časopise Vogue Japan, je miláčikom módnych blogerov, ktorých vždy nadchne svojimi extravagantnými odevmi a nespočetnými výmenami oblečenia počas svetových týždňov módy.

Informácie o Anne Dello Russo: www.annadellorusso.com

Viac informácií vám poskytne:
Magdaléna Drsová
Email: Magdalena.Drsova@hm.com
Tel.: +420 234 656 068

Firma H & M Hennes & Mauritz AB (H&M) bola založená v roku 1947 vo Švédsku a je synonymom cenovo dostupnej, aktuálnej a vysokokvalitnej módy. H&M ponúka široký sortiment, ktorý je rozdelený do niekoľkých línií pre ženy, mužov, mládež a deti. Kolekcie oblečenia vytvárajú vlastní návrhári, tvorcovia vzorov a nákupcovia firmy. H&M má v 44 krajinách viac ako 94 000 zamestnancov a približne 2 500 predajní vrátane predajní na základe licenčnej dohody. Ďalšie informácie nájdete na stránkach http://www.hm.com.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.