Projekt Nawebe.sk od Azet.sk ponúka cenovo dostupné riešenia pre tých, čo chcú podnikať na internete

BRATISLAVA, 3. mája 2012 (tlacovasprava.sk) – Internetová jednotka Azet.sk teraz ponúka komplexné internetové riešenia  aj pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov a pre všetkých, ktorí chcú rozbehnúť svoj biznis na internete.

Nová služba spoločnosti Azet – Nawebe.sk prináša jedinečnú a navyše cenovo dostupnú možnosť prezentácie na webe a to konečne aj pre malých a stredných podnikateľov resp. tých, ktorí nie sú spokojní so svojou doterajšou a neefektívnou stránkou.

Projekt Nawebe.sk od Azet.sk ponúka cenovo dostupné riešenia pre tých, čo chcú podnikať na internete. Ukážka stránky.

Ide o komplexné webové služby od profesionálov na slovenskom internete, ktorých súčasťou je registrácia domény, e-mailové schránky, prepojenie na sociálne siete, optimalizácia na google.sk. Okrem základných ponúka aj doplnkové služby ako sú: výroba loga, jazykové verzie stránky, príp. flashová animácia do hlavičky webu. Pre autobazáre a realitné agentúry sú v ponuke weby spolu s vlastnými inzerátmi, ktoré majú na autobazar.sk a nehnutelnosti.sk.

Dizajn a štruktúra webovej stránky je prispôsobiteľná požiadavkám klienta a keďže ide o komplexné webové služby, súčasťou ponuky nie je len tvorba a optimalizácia webu, ale aj reklama formou textových odkazov, ktorými má klient možnosť osloviť viac ako 2 500 000 ľudí na 17 portáloch, pričom platí len za preklik na svoju web stránku. Zároveň má príležitosť zviditeľniť sa medzi konkurenciou v jednom z najobsiahlejších slovenských online katalógov na Slovensku – Azet Katalóg.

Azet Katalóg patrí medzi najväčšie a najrozsiahlejšie slovenské online katalógy firiem a www stránok a ktorý je navyše ideálne optimalizovaný na vyhľadávanie v google. Viac ako 4500 špecializovaných kategórií, skoro 170 000 firemných záznamov a takmer 740 000 používateľov mesačne. K dispozícii sú aj špecializované katalógy na jednotlivých weboch, z ktorých väčšina patrí medzi najnavštevovanejšie: Diva.sk, Najmama.sk, Cestovanie.sk, Nehnutelnosti.sk.

Ďalšou pridanou hodnotou služby je aj spravovanie google kampaní. Celá táto služba zjednodušuje klientovi všetku prácu na internete, nakoľko klient dokáže cez jednu kontaktnú osobu – svojho obchodníka, manažovať všetky najdôležitejšie aktivity na internete.

O Azet.sk
Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. V pracovných dňoch služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 787 000 reálnych návštevníkov, mesačne viac ako 2 560 000 návštevníkov2.

Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer priemerné denné dáta, reálni používatelia RU, podľa prevádzkovateľa, marec 2012
2 Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer mesačná návštevnosť, reálni používatelia RU, podľa prevádzkovateľa, marec 2012

Ďalšie informácie a kontakt:
Mária Cacáková
tel.: +421 911 104 557
e-mail: cacakova@firma.azet.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.