Azet.sk sa stal prevádzkovateľom portálu Novostavby.sk, prevzal ho aj s celým tímom ľudí

BRATISLAVA, 4. mája 2012 (tlacovasprava.sk) – Novostavby.sk sú online trhovou jednotkou v projektoch developerov a novostavieb na Slovensku. Azet tak rozšíril nedávno vzniknutú inzertnú službu z rovnakej oblasti – Nehnutelnosti.sk.

Portál Novostavby.sk sa primárne zameriava na ponuku developerských a realitných spoločností. Prináša tiež novinky zo sveta nehnuteľností a pomáha zorientovať sa v zložitej legislatíve pomocou právnej  a finančnej poradne. Stránka obsahuje štyri základné sekcie:

1. Developerské projekty – zahŕňa všetky dokončené novostavby aj novostavby, ktoré sú v príprave. Aktuálne sa v ponuke nachádza cez 100 developerských projektov. Súčasťou sú vkusné vizualizácie, podrobný prehľad nehnuteľností, ako aj detailné informácie o danej novostavbe.

2. Reality – sekcia zastúpená prevažne inzerátmi nehnuteľností z celého Slovenska.

3. Financovanie – táto časť je určená výlučne pre finančné spoločnosti, ktoré majú jedinečnú možnosť a široký priestor predstaviť svoj profil alebo produkt a používateľovi poskytnúť podrobné informácie o poskytovaných úveroch a službách. Financovanie sa delí podľa typu poskytovaných služieb na podsekcie: Hypotekárne úvery a pôžičky, Stavebné sporenie, Poistenie nehnuteľností, Finančné poradenstvo, Predaj na splátky a Leasing nehnuteľností.

4. Služby – sekcia obsahuje firmy, ktoré svojím zameraním prispievajú k zlepšeniu bývania. Odkazy na jednotlivé firmy sú v zozname systematicky zaraďované podľa oblasti činnosti, čo umožňuje používateľom rýchlu a jednoduchú orientáciu. Delí sa na ďalšie podsekcie: Exteriér, Interiér a Služby, ktorá obsahuje navyše aj kontakty na architektov a projektantov.

„Obsahové zameranie portálu Novostavby.sk naďalej pokračuje, bude sa len kvalitatívne vylepšovať,“ hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec. „Po akvizícii prechádza pod Azet.sk nielen portál  Novostavby.sk, ale aj celý doterajší obchodný a produktový team,“ dodáva Dubec.

O Azet.sk
Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. V pracovných dňoch služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 787 000 reálnych návštevníkov, mesačne viac ako 2 560 000 návštevníkov2.

Ďalšie informácie a kontakt:
Mária Cacáková
tel.: +421 911 104 557
e-mail: cacakova@firma.azet.sk

Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer priemerné denné dáta, reálni používatelia RU, podľa prevádzkovateľa, marec 2012
2 Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer mesačná návštevnosť, reálni používatelia RU, podľa prevádzkovateľa, marec 2012

Azet.sk sa stal prevádzkovateľom portálu Novostavby.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.