*
článok
Reklama & Marketing, TLAČOVÉ SPRÁVY, Šport & Fitness

V rámci projektu Ďakujem mami pošle Procter & Gamble mamu Petra Sagana na OH do Londýna

BRATISLAVA, 13. mája 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Procter & Gamble, vlastniaca značky ako Ariel, Pampers a Pantene, s hrdosťou predstavuje svoj program „Ďakujem mami“. Vyjadruje ním uznanie a  poďakovanie mamičkám športovcov, zúčastňujúcich sa Olympijských hier 2012 v Londýne, ktoré je zároveň oslavou každej mamičky, osobitne pri príležitosti  Dňa matiek.

Aj napriek celoživotnej oddanosti, s ktorou pomáhajú svojim deťom dostať sa na olympiádu, mnohé matky olympionikov nikdy neuvidia svoje dieťa súťažiť na najvýznamnejšom športovom podujatí.

Preto spoločnosť P&G oznámila svoj prísľub pomôcť matke nášho olympionika Petra Sagana, aby sa mohla dostať na Olympijské hry 2012 v Londýne.

Marek Kapuściński, viceprezident spoločnosti Procter & Gamble pre strednú Európu, k tomu uviedol: „Keď vidíme skvelého športovca, zároveň vidíme jeho skvelú matku. Pre nás sú mamičky, ktoré vozia svoje deti na tréning, ošetrujú rozbité kolená, neúnavne ich povzbudzujú a poskytujú im bezhraničnú psychickú podporu na ceste stať sa olympionikmi, skutočnou inšpiráciou. Preto na olympijských hrách využívame svoj hlas, aby sme povedali ďakujem, mami“.

Matka olympionika Helena Saganová k tomu dodala: „Chvíľa, keď som zistila, že sa Peter kvalifikoval na Olympijské hry 2012, bola jednou z najvzácnejších v mojom živote. Snažila som sa ho podporovať od samého začiatku, ale ani v tých najtajnejších snoch som si nepredstavovala, že by tento deň naozaj nastal. Olympiáda je vrcholom jeho kariéry. Vedieť, že tam budem preňho, je ten najkrajší a najneuveriteľnejší darček, aký som si mohla želať.“

Viac informácií nájdete na internetovej stránke www.dakujemmami.pg.com.

Viac informácií:
Blažena Sedrovičová (Neopublic Porter Novelli)  – T: 0902  901 611; E: blazena.sedrovicova@neo.sk
Martin Tomovčík, Procter & Gamble, tomovcik.m@pg.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: