Na benefičný koncert Veľkí herci malým deťom príde zaspievať aj Marián Labuda (FOTOGALÉRIA)

MARIÁN LABUDA. Foto(c) Ctibor Bachratý

BRATISLAVA, 15. mája 2012 (tlacovasprava.sk) – Jedinečný projekt Veľkí herci malým deťom pomáha už po štvrtý krát deťom s onkologickým ochorením. Po troch vydaných CD pre deti sa tentokrát herci spojili, aby mohol vzniknúť benefičný koncert, ktorý sa uskutoční 20. mája 2012 v priestoroch Ateliéru Babylon,  a z  ktorého výťažok poputuje pre deti bojujúce s týmto zákerným ochorením.

Za celým projektom  stojí Sisa Michalidesová (sladateľka, flautistka, herečka ), vďaka ktorej vrámci  projektu Veľkí herci malým deťom vznikli tri  unikátne hudobné CD s piesňami, ktoré naspievali známe herecké osobnosti.

V rámci  koncertu, ktorý sa uskutoční už túto nedeľu v priestoroch Ateliéru vystúpi aj herec Marián Labuda starší, ktorý si na verejnosti zaspieval naposledy práve pri krste jedného zo spomínaných CD pred štyrmi rokmi.  „Už si ani nepamätám, kedy som naposledy spieval, bude to pekných pár rokov,” vyjadril o svojom poslednom speváckom vystúpení.  Známeho herca na spoluprácu na projekte  presvedčila nielen  pozitívna myšlienka koncertu, ktorou je pomáhať najmenším, ale aj samotná autorka. „Presvedčilo ma to, že je to pre deti a sama autorka je dieťa,” znela jeho vtipná odpoveď.

Okrem Labudu staršieho priloží ruku k dielu a na pódiu vystúpi aj veľa ďalších známych tvári  ako Janko Gallovič, Marián Labuda ml. Zuzana Haasova, Helena Krajčiová, Robo Roth, František Kovár, Danka Mackovičová, Sisa Michalidesová , Martin Valihora , Milo Suchomel, Pavol Bereza a ďalší.

Svojím žonglovým vystúpením program spestrí aj Duo Aratron Aspis , Libuša Bachratá s horúcim  flamencom a tanečná škola Elastic.

Kontakt pre médiá:
Access Promotion spol. s r.o.
0915 75 75 74
vladi.kroupa@gmail.com
http://www.accesspro.sk/

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.