Finalistky Miss Universe SR 2012 si užívajú v rezorte Asteria Elita v tureckom Side (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, SIDE, 8. júna 2012 (tlacovasprava.sk) – Chcete vedieť, čo robia nádherné finalistky tohtoročnej Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 po jarnom kolotoči príprav a aprílovom finále? Vychutnávajú si  plnými dúškami dovolenku v tureckom stredisku Side, v luxusnom rezorte Asteria Elita Resort, ktorú im venovala cestovná kancelária CK RuefaReisen. Atraktívne Slovenky, na čele s víťazkou Ľubicou Štepánovou, postavili vďaka svojej kráse celý rezort do pozoru!

O blaho slovenských krások sa v päťhviezdičkovom luxusnom rezorte Asteria Elita Resortpostarala cestovná kancelária CK RuefaReisen.

Najkrajšie Slovenky, ktoré sa prebojovali až do veľkolepého finále súťaže krásy Miss Universe Slovenskej Republiky 2012 vymenili starosti a tvrdú prácu za príjemné leňošenie. Aktuálne si užívajú dovolenku v turisticky vyhľadávanom Turecku, vo vychytenom stredisku Side. O blaho slovenských krások sa v päťhviezdičkovom luxusnom rezorte Asteria Elita Resortpostarala cestovná kancelária CK RuefaReisen.

„Veľmi si to tu užívame! Cez deň sa opaľujeme a trávime čas v bazéne či pri mori a večer nechýba dobrá zábava,“ so slastným úsmevom na tvári zhodne prezrádzajú tohtoročné finalistky súťaže krásy. Rozsiahly hotelový komplex im ponúka viac ako dostatok možností na príjemné ničnerobenie i zábavu. Okrem bazénov a upravenej pláže sa môžu venovať šnorchlovaniu, biliardu, tenisu a vychutnať si relax aj v pravých tureckých kúpeľoch, ktorých povesť obletela celý svet.

Atraktívne krásky s dokonalými krivkami pútajú tak pozornosť domácich, ako i ostatných dovolenkárov. Riaditeľka a organizátorka súťaže Miss Universe Slovenskej Republiky je na ne právom hrdá: „Dievčatá si takýto relax skutočne zaslúžia, pred samotným aprílovým finále sa pripravovali veľmi svedomito a tvrdo na sebe pracovali. Som rada, že vďaka cestovnej kancelárii CK RuefaReisen  načerpajú v Turecku dostatok nových síl.“

Spokojnosť na tvárach tohtoročných finalistiek je očividná. Nech vás presvedčia priložené fotografie, na ktorých vás najkrajšie Slovenky očaria skvelou postavou, bezchybným opálením i vycibreným módnym vkusom.

V prípade doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom Vladimír Kroupa
Access Promotion spol. s r.o.
0915 75 75 74
http://www.accesspro.sk/

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.