International Mr. & Mrs. Universe, Brusno: Eva Martinková vyhrala kategóriu Model fitness! (FOTOGALÉRIA)

BRUSNO, 10. júna 2012 (tlacovasprava.sk) – Kúpeľné mesto Brusno si už pár rokov buduje meno aj na športovom poli. Už tri roky tu sa tu totiž pravidelne organizujú súťaže vo fitness a kulturistike pod záštitou organizácií WFF (World Fitness Federation) a WBBF (World Body Building Federation). Sobotný večer 9. júna patril tomuto športu v Brusne znova. A v súťaži International Mr. & Mrs. Universe sa nestratilo ani slovenské želiezko v ohni. Model fitnesska Eva Martinková obhájila titul spred roka vo svojej kategórii a potvrdila dobrú formu z posledných rokov.

International Mr. & Mrs. Universe v Brusne

Kulturisti a fitnessky z celého sveta už tradične dávajú vedieť o Brusne v celom svete. Prestížne súťaže, ktoré sa tu konajú niekoľkokrát do roka majú silné obsadenie a súťažia tu tí najlepší športovci sveta z federácií WFF a WBBF. Pravidelne sa ho zúčastňuje aj Eva Martinková, ktorá vyhrala posledné dva ročníky Mr. & Mrs. Universe. Ten posledný v sobotu. „Cítim sa tu príjemne a rada sa sem vraciam. Pozitívne je to, že tu môžem mať aj rodinu, takže som šťastná, že ma prišla podporiť mamina, ocino i priateľ. Konkurencia bola opäť silná a som šťastná, že sa mi podarilo titul obhájiť,“ prezradila bezprostredne po súťaži Martinková.

Okrem kategórie Model Fitness sa v Brusne predstavili súťažiaci z Iránu, Juhoafrickej republiky, Ruska, Litvy a ďalších štátov sveta aj v kategóriách Sport Fitness, kde dominovala Jolanta Mileriute z Litvy, Heavy Body Building s víťazom Jevgenijom Kločkovom z Ruska a Lught Body Building tiež s ruským šampiónom Michailom Malekom. „Brusno už dávno nie je len kúpeľným mestom. Sme hrdí na to, že sa nám tu pravidelne darí organizovať takéto prestížne súťaže. Pomáha to nielen Brusnu, ale aj celému Slovensku,“ povedal prezident WFF a WBBF pre Slovensko Štefan Hrčka.

Mgr. Dodo Mikláš
konateľ
ACCESS Production, s.r.o.
Rulandská 6, 902 01  Pezinok
http://www.accesspro.sk
0903 231321

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.