Gurmánfest 2012: METRO špeciality nielen ponúkne, ale naučí aj pripravovať!

BRATISLAVA, 13. júna 2012 (tlacovasprava.sk) – Medická záhrada v Bratislave sa aj tento rok na niekoľko dní opäť premení na dejisko gastronomickej akcie sezóny, prestížneho Gurmán Festu. Na štvrtom ročníku sviatku dobrého jedla, pitia a kuchárskeho umenia nebude od piatka 15. do nedele 17. júna chýbať ani stánok veľkoobchodu METRO Cash & Carry SR. Príďte doň ochutnať neobyčajné špeciality a naučte sa ich so šéfkuchármi METRO aj pripraviť!

Nechajte sa pozvať do okúzľujúceho víru degustácií, workshopov a kuchárskych show, pri ktorých sa vám zaručene zbehnú slinky. Chuť po lahodnej exotike môžete na Gurmán Feste uspokojiť v stane METRO, situovanom priamo pri jednom z vchodov na podujatie. Šéfkuchári Vojto Artz, Petr Stádník, Jitka Ulihrachová, Juraj Struhár a Vlado Morochovič si totiž pre všetkých návštevníkov pripravili výnimočné degustačné menu, ktoré pripravia priamo pred očami hladných labužníkov. Tešiť sa môžete na čerstvý kalamárový kokteil nasledovaný hlavným chodom, krehkým hovädzím špízom s mangovo-ananasovým chutney a ryžou, ako sladká bodka na záver vás osvieži jemný jahodový smoothie.

Milovníci dobrého jedla, ktorí si výnimočné dobroty radi aj sami pripravujú, navyše dostanú možnosť zúčastniť sa počas festivalu aj METRO Kulinárskej akadémie. Mini škola varenia pod vedením profesionálov dá počas troch dní až štyridsiatim vybraným šťastlivcom možnosť naučiť sa degustačné menu vlastnoručne vykúzliť. Buďte v správnom čase pri stane METRO a možno práve vy si odnesiete skvelú skúsenosť a recept na exotický kalamárový kokteil, osviežujúci jahodový smoothie, či pravé chutney z manga a ananásu, ktorým na letnej grilovačke istotne ohromíte rodinu a priateľov!

METRO Kulinárska Akadémia – časový plán

Piatok     12:00 -13:30     (10 osôb)
Sobota     12:00-13:30, 16:00-17:30     (20 osôb)
Nedeľa     12:00-13:30     (10 osôb)
Jeden blok (= príprava jedného pokrmu) trvá cca 30 minút.

Celá správa tu.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:

Eva Šoucová – Media & Communication Consulting, spol. s r.o.
E-mail: eva.soucova@mcc.sk, Tel.č.: +421 2 53 41 00 85, +421 948 268 368

METRO Cash &  Carry SR
METRO Cash & Carry má zastúpenie v 30 krajinách sveta s viac ako 700 veľkoobchodnými centrami typu cash&carry. Zamestnáva viac ako 100 tisíc ľudí a v roku 2011 dosiahlo tržby vo výške 31 miliárd eur.  METRO Cash & Carry je predajnou divíziou METRO GROUP, jednej z najväčších medzinárodných maloobchodných a veľkooobchodných spoločností. V roku 2011 dosiahla skupina tržby približne vo výške 67 miliárd eur. Celkovo má spoločnosť 280 tisíc zamestnancov a prevádzkuje viac ako 2 200 predajných centier v 33 krajinách sveta. Výkonnosť celej skupiny je založená na sile jej jednotlivých obchodných divízií, ktoré pôsobia nezávisle v rámci ich trhového segmentu: METRO/MAKRO Cash & Carry – medzinárodný líder v oblasti veľkoobchodných predajní typu cash&carry (samoobsluhy), Real hypermarkety, Media Markt a Saturn – európska jednotka na trhu v oblasti maloobchodov so spotrebnou elektronikou a obchodné domy Galeria Kaufhof. Viac informácií nájdete na: http://www.metrogroup.de.
V Slovenskej republike patrí do siete METRO Cash & Carry SR 6 veľkoobchodných centier pre podnikateľov s predajnou plochou každého 7 500 m² a dve prevádzky formátu Drive-In v Trenčíne a Poprade. Široká ponuka tovaru, prevádzková výkonnosť, vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkých objemoch umožňujú spoločnosti METRO predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. METRO sa na Slovensku orientuje predovšetkým na tri skupiny zákazníkov – profesionálov a to na oblasť HoReCa, maloobchod a malé až stredné firmy, ktoré podporuje okrem širokej ponuky tovaru aj nadštandardnými službami na mieru. Viac na http://www.metro.sk alebo http://www.facebook.com/metro.sk.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.