Hokejový tréner Vladimír Vůjtek v Bratislave otestoval nový model ŠKODA Citigo (FOTO)

BRATISLAVA, 15. júna 2012 (tlacovasprava.sk) – Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie, Vladimír Vůjtek, dnes v Bratislave otestoval nový kompaktný model ŠKODA Citigo. Nového člena rodiny ŠKODA „vytrénoval“ pri príležitosti návštevy bratislavského závodu Volkswagen Slovakia, z ktorého liniek Citigo schádza.

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie, Vladimír Vůjtek, využil dnešnú návštevu bratislavského závodu Volkswagen a prijal pozvanie spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko na testovaciu jazdu malého mestského modelu ŠKODA Citigo.

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie, Vladimír Vůjtek, využil dnešnú návštevu bratislavského závodu Volkswagen a prijal pozvanie spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko na testovaciu jazdu malého mestského modelu ŠKODA Citigo. Strieborný tréner z tohtoročných majstrovstiev sveta v sebe nezaprel športového profesionála a dal novému modelu skutočne zabrať. Z jazdy si nakoniec odniesol pozitívne dojmy a nešetril slovami chvály.

„Nový model Citigo je pre mňa prekvapením. Pri pohľade z ľadovej plochy som ho vnímal skôr ako auto stvorené pre úzke mestské uličky, no agilnosť a vnútorný priestor na mňa urobili dojem. V Helsinkách sme mali možnosť vidieť novinku takmer počas každého zápasu, preto som rád, že som si s ňou mohol zatrénovať naživo,“ povedal Vladimír Vůjtek, tréner slovenskej hokejovej reprezentácie.

„Návštevu pána Vůjtka, ako aj jeho záujem vyskúšať si náš nový mestský model Citigo si veľmi vážime. Zároveň nás teší, že aj tento rok sme mohli našou podporou prispieť k tomu, aby si hokejoví fanúšikovia na celom svete užili tento fenomenálny šport. To, že slovenskí hokejisti na čele s pánom Vůjtkom vybojovali striebornú medailu, je úžasný darček k 20. jubileu hlavného partnerstva značky ŠKODA na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji IIHF,“ uviedol Robert Baumgartner, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

ŠKODA Citigo napĺňa firemnú filozofiu značky ŠKODA vyjadrenú sloganom „Simply Clever“. Nový model je kompaktný a pritom dostatočne priestranný a úsporný. Prekvapí  agilnosťou a upúta atraktívnou ponukou výbav a použitých technológií. Vozidlo poháňa dvojica nových benzínových trojvalcov s objemom 1,0 litra a s výkonom 44 kW/60 k, resp. 55 kW/75 k v kombinácii s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. ŠKODA Citigo je dostupná v šiestich farebných prevedeniach (troch základných a troch metalických odtieňoch). Interiér si zákazníci môžu zvoliť v piatich variáciách, vrátane dvojfarebnej palubnej dosky dostupnej pre vyšší stupeň výbavy.

Pre ďalšie informácie, prosím, kontaktujte:
Lucia Busquet, PR manager, ŠKODA AUTO SLOVENSKO s.r.o.
Lucia.busquet@skoda-auto.sk; +421 904 701 345

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.