Slovenská sporiteľňa na novom portále radí ľuďom ako používať platobné karty

BRATISLAVA, 22. júna 2012 (tlacovasprava.sk) – http://www.akoplatitkartou.sk je nová vzdelávacia internetová stránka s aktuálnymi informáciami o tom, ako správne používať platobné karty. Každý, kto potrebuje zistiť čokoľvek o bezkontaktnej technológii či o platení cez internet, tu nájde všetky dôležité informácie.

Prvotnou myšlienkou stránky http://www.akoplatitkartou.sk bolo predstaviť ľuďom výhody a možnosti bezkontaktného platenia. Stránku sme doplnili aj o informácie o platbách kartou cez internet, pretože chceme ukázať, aké je to jednoduché a preto sa používania kariet  netreba báť,“ hovorí o projekte Milan Bednár, vedúci oddelenia kartových produktov Slovenskej sporiteľne.

http://www.akoplatitkartou.sk je nová vzdelávacia internetová stránka s aktuálnymi informáciami o tom, ako správne používať platobné karty.

Stránka je rozdelená do niekoľkých sekcií. V časti „Bezkontaktné platby“ predstavuje banka najrýchlejší a najjednoduchší spôsob platenia. Tu návštevníci stránky nájdu aj vtipné video s radami a tipmi o tom ako môžu využiť čas, ktorý ušetria pri platbách bezkontaktnou kartou. V časti „Platby na internete“ je detailne opísaný nielen celý postup platenia kartou cez internet, ale aj výhody, ktoré so sebou prináša. Nájdete tu aj rady, ako platiť bezpečne a čo robiť v neočakávaných situáciách. Zo stránky je prístupná aj služba „Vlastná karta“, prostredníctvom ktorej je možné požiadať o vydanie debetnej karty s jedinečným dizajnom – napríklad s fotografiou svojich blízkych, spomienkou na dovolenku a pod. Stránka sa ako celok snaží jej návštevníkom povedať, že „Platiť kartou je hračka!“.

V budúcnosti sa stránka http://www.akoplatitkartou.sk plánuje venovať celému portfóliu kartových produktov banky. Jej cieľom bude pomáhať s ich výberom podľa individuálnych potrieb klientov. Naďalej bude dynamickou formou prinášať najnovšie informácie, vrátane nových funkcionalít, aktuálnych kampaní a podobne.

V súvislosti so spustením stránky pripravila Slovenská sporiteľňa súťaž „Použi bezkontaktnú kartu VISA a vyhraj 5 x zájazd na Olympijské hry Londýn 2012“ o exkluzívne zájazdy pre dve osoby na Olympijské hry Londýn 2012, do ktorej sa mohol zapojiť každý majiteľ bezkontaktnej karty. Dnes už sú známe výsledky a aj vďaka spoločnosti VISA poletia šťastní klienti Slovenskej sporiteľne so svojimi partnermi či kamarátmi toto leto do Londýna užiť si jedno z najväčších športových podujatí na svete.

Slovenská sporiteľňa je s 2,5 miliónom klientov najväčšou komerčnou bankou na Slovensku. Jediným akcionárom Slovenskej sporiteľne je rakúska Erste Group Bank. Slovenská sporiteľňa má dlhodobo vedúce postavenie v oblasti celkových aktív, úverov pre obyvateľstvo, vkladov klientov, v počte obchodných miest a bankomatov. Komplexné bankové služby poskytuje v 293 obchodných miestach a 18 firemných centrách na celom Slovensku.

Celá správa tu.

Štefan FRIMMER
hovorca
odbor komunikácie a sponzoringu
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, Bratislava
TEL: +421 2 4862 4354
FAX: +421 2 4862 7097
MOB: +421 910 880 687
press@slsp.sk
frimmer.stefan@slsp.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.