Fanúšikovia spísali petíciu a presadili si nové Skittles Wild Berry

BRATISLAVA, 3. júla 2012 (tlacovasprava.sk) – Značka Skittles, obľúbené cukríky plné dúhy, prichádza s horúcou novinkou. Na slovenský trh uvádza novú príchuť Wild Berry, s ktorou bude toto leto naozaj divoké. Variácia príchute ovocia a lesných plodov je na náš trh uvedená na žiadosť samotných fanúšikov. Už teraz je teda isté, že si Skittles Wild Berry získajú svojich priaznivcov. K dispozícii budú v bežnej obchodnej sieti za cenu 0,45 €.

„Nová príchuť Wild Berry, ktorú práve uvádzame na slovenský trh, bola pôvodne vytvorená pre maškrtné jazýčky Francúzov a v domácom Anglicku sa stala vôbec najobľúbenejším variantom,“ hovorí David Forman, brand manažér značky Skittles.

Cukríky Skittles Wild Berry sú šťavnatým mixom čučoriedky, maliny, višne, jahody s kiwi a černice s jablkom. K dispozícii budú v bežnej obchodnej sieti za cenu 0,45 €.

Cukríky Skittles Wild Berry sú šťavnatým mixom čučoriedky, maliny, višne, jahody s kiwi a černice s jablkom. Rovnako ako ďalšie príchute aj Wild Berry majú mäkký žuvací stred obalený chrumkavou polevou. Odlišujú sa fialovým balením, ktoré spotrebitelia neprehliadnu v žiadnom obchode.
To, že ide o príchuť úplne výnimočnú, dokazujú reakcie fanúšikov, ktorí kvôli nej spísali petíciu. Požadovali v nej uvedenie novej príchute, ktorá sa už predávala v iných krajinách.

„Nie je to prvá reakcia fanúšikov, ktorí sa na nás obrátili. Pred časom sme na základe podobnej petície uviedli na slovenský trh väčšie 125 gramové balenie. Teší nás, keď majú spotrebitelia o Skittles záujem a keď im môžeme vyjsť v ústrety,“ hovorí David Forman. Fanúšikovia tiež nepochybne ocenia, že sa v balíčku Wild Berry po novom nachádza aj modrý cukrík, ktorý im v doterajších príchutiach Fruits a Crazy Sours chýbal.

Skittles Wild Berry sú k dispozícii od konca apríla v bežnej obchodnej sieti. Odporúčaná cena za 38 gramové balenie je 0,45 €.

Pestrofarebné žuvacie cukríky pod značkou Skittles vyrába spoločnosť Wrigley už od roku 1979. Obľúbené sú najmä v USA, kde vznikli, a veľkej popularite sa tešia aj vo Veľkej Británii, kde majú 25-ročnú tradíciu. Ich popularitu dokazuje okrem iného ich fanúšikovská stránka na Facebooku – v súčasnosti má viac ako 21 miliónov fanúšikov, čo ju radí medzi najväčšie fanúšikovské skupiny na celom Facebooku. Kreatívni fanúšikovia týchto cukríkov zverejňujú svoje zábavná videá aj na YouTube, na ktorom je na tému Skittles uverejnených viac než 60 000 videopríspevkov, najčastejšie s motívom dúhy, ktorú majú tieto ovocné cukríky v znaku.

Ovocné žuvacie cukríky Skittles vyrába spoločnosť Wrigley. Na slovenský trh boli uvedené v októbri 2010 v dvoch variantoch – Skittles Fruits a Skittles Crazy Soude. V súčasnosti k nim pribudol variant Wild Berry. K dispozícii sú v bežnej obchodnej sieti, odporúčaná cena pre spotrebiteľov je 0,45 €.

Pre viac informácií kontaktujte:
Lenka Lendacká
lenka.lendacká@amic.sk
AMI Communications
Grosslingova 7, 800 19 Bratislava
Tel: 02/ 524 985 44, mob. 0908 725 514

One comment

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.