METRO otvára novú čerpaciu stanicu v Devínskej Novej Vsi, zákazníci natankujú s extra zľavou (FOTO)

BRATISLAVA, 11. júla 2012 (tlacovasprava.sk) – Po Ivanke pri Dunaji, Košiciach, Žiline, Zvolene a Nitre sa už aj najmladšia predajňa veľkoobchodného reťazca METRO Cash & Carry SR v Devínskej Novej Vsi môže pochváliť vlastnou čerpacou stanicou pohonných hmôt. Natankovať tu od 11. júla môžu všetci vodiči, registrovaní zákazníci veľkoobchodu však budú navyše profitovať zo špeciálne zvýhodnených cien a to až do 0,04 € za liter.

Za približne 6 týždňov vyrástla vedľa veľkoobchodu METRO Devínska Nová Ves nová čerpacia stanica, ktorá sa môže pochváliť výhodnou polohou neďaleko diaľnice D2 a najmodernejším vybavením.

Za približne 6 týždňov vyrástla vedľa veľkoobchodu METRO Devínska Nová Ves nová čerpacia stanica. Má výhodnú polohu neďaleko diaľnice D2 a najmodernejšie vybavenie.

Čerpacia stanica METRO Devínska Nová Ves je obsluhovaná od pondelka do soboty od 6:00 do 22:00 hod. a v nedeľu od 7:00 do 22:00 hod., natankovať tu však bude v blízkej dobe možné nepretržite. Okrem klasických obojstranných stojanov na výdaj pohonných hmôt a jedného rýchlovýdajného stojanu pre nákladné autá tu totiž vodiči nájdu aj dva takzvané „tankomaty“ s nonstop prevádzkou. V nich budú môcť načerpať a priamo za pohonné hmoty bezhotovostne zaplatiť kedykoľvek, aj v nočných hodinách.

Počas otváracích hodín sú však vodičom tradične k dispozícii aj dva kiosky s pokladňami. Vodiči áut na benzín môžu v METRO natankovať Natural 95, Ultra 95 a Natural 98, majitelia naftových motorov Diesel, aj aditivovaný Ultra Diesel. Ako úplne prvý dostal mimochodom možnosť vyskúšať si tankovanie na novej čerpacej stanici symbolicky starosta Devínskej Novej Vsi, pán Milan Jambor.

„Naša čerpacia stanica chce okrem moderného vybavenia zákazníkov prilákať aj priaznivými cenami. Pre registrovaných zákazníkov METRO však máme bonus navyše a to vo forme extra zliav za každý liter pohonnej hmoty,“ hovorí Marián Zeleňák, riaditeľ METRO Cash & Carry Devínska Nová Ves. Zároveň dodáva, že vznik benzínovej pumpy priamo v areáli veľkoobchodu je ďalšou službou METRO s cieľom zjednodušiť zákazníkom ich podnikanie. „V súlade s našou filozofiou podpory malých a stredných podnikateľov sa snažíme, aby u nás pod jednou strechou našli čo najširšie spektrum nielen produktov, ale aj služieb. Možnosť spojiť nákup u nás s doplnením nádrže za výhodnú cenu vnímame ako ďalší spôsob, ako im ušetriť čas aj peniaze,“ dodáva M.Zeleňák.

Držitelia zákazníckej METRO karty ušetria na každom litri ľubovoľnej pohonnej hmoty 0,02 €, strieborní partneri 0,03 € a držitelia zlatej karty až 0,04 €. Na prvé týždne po otvorení si pre zákazníkov čerpacej stanice METRO Devínska Nová Ves navyše pripravilo aj zaujímavé uvítacie akcie.
Kvalita všetkých pohonných hmôt vo veľkoobchodoch METRO po celej SR je navyše zaručená vďaka programu „Partnerská Čerpacia stanica“, ktorý podporuje Unipetrol v spolupráci s medzinárodnou certifikačnou spoločnosťou SGS. Ide o jediné akreditované pracovisko, ktoré uskutočňuje testy pohonných hmôt (PHM) a garantuje aj kvalitu ponúkaných PHM.

Pohonné hmoty pre všetky naše pobočky nakupujeme výhradne od spoločnosti Unipetrol na základe výberového konania tak, aby sme eliminovali nákup nekvalitných PHM z neautorizovaných zdrojov.“, objasňuje stratégiu METRO jej regionálny riaditeľ, Peter Dostál. Spolupráca so SGS a Unipetrolom tak zvyšuje ochranu zákazníkov a zaručuje stabilnú kvalitu ponúkaných produktov.

Cenník pohonných hmôt na čerpacej stanici METRO Devínska Nová Ves , ako aj všetky ďalšie informácie o pobočke nájdete na: http://www.metro.sk/public/Uvod/Predajne/Devinska-Nova-Ves.

Pre viac informácií, prosím, kontaktujte:
Eva Šoucová – Media & Communication Consulting, spol. s r.o.
E-mail: eva.soucova@mcc.sk, Tel.č.: +421 2 53 41 00 85, +421 948 268 368

METRO Cash & Carry má zastúpenie v 30 krajinách sveta s viac ako 700 veľkoobchodnými centrami typu cash&carry. Zamestnáva viac ako 100 tisíc ľudí a v roku 2011 dosiahlo tržby vo výške 31 miliárd eur.  METRO Cash & Carry je predajnou divíziou METRO GROUP, jednej z najväčších medzinárodných maloobchodných a veľkooobchodných spoločností. V roku 2011 dosiahla skupina tržby približne vo výške 67 miliárd eur. Celkovo má spoločnosť 280 tisíc zamestnancov a prevádzkuje viac ako 2 200 predajných centier v 33 krajinách sveta. Výkonnosť celej skupiny je založená na sile jej jednotlivých obchodných divízií, ktoré pôsobia nezávisle v rámci ich trhového segmentu: METRO/MAKRO Cash & Carry – medzinárodný líder v oblasti veľkoobchodných predajní typu cash&carry (samoobsluhy), Real hypermarkety, Media Markt a Saturn – európska jednotka na trhu v oblasti maloobchodov so spotrebnou elektronikou a obchodné domy Galeria Kaufhof. Viac informácií nájdete na: http://www.metrogroup.de.

V Slovenskej republike patrí do siete METRO Cash & Carry SR 6 veľkoobchodných centier pre podnikateľov s predajnou plochou každého 7 500 m² a dve prevádzky formátu Drive-In v Trenčíne a Poprade. Široká ponuka tovaru, prevádzková výkonnosť, vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkých objemoch umožňujú spoločnosti METRO predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. METRO sa na Slovensku orientuje predovšetkým na tri skupiny zákazníkov – profesionálov a to na oblasť HoReCa, maloobchod a malé až stredné firmy, ktoré podporuje okrem širokej ponuky tovaru aj nadštandardnými službami na mieru. Viac na http://www.metro.sk alebo http://www.facebook.com/metro.sk.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.