Medvedie dni na Hrebienku: Svoju účasť už potvrdili desiatky chlpáčov! (AKTUALIZOVANÝ PROGRAM)

STARÝ SMOKOVEC, 16. júla 2012 (tlacovasprava.sk) – Najvyššia koncentrácia medveďov na meter štvorcový bude začiatkom augusta na Hrebienku. Do tohto momentu už 30 živých medveďov potvrdilo svoju účasť na netradičnom rodinnom festivale Medvedie dni. Prvé štyri ročníky tohto podujatia navštívilo dokopy viac ako 60 tisíc ľudí. Medvedie dni aj týmto potvrdzujú, že sú najnavštevovanejším festivalom pre rodiny na horách. Jeho piaty ročník si 3.-5. augusta nenechá ujsť ani moderátor Andrej Bičan.

Medvedie dni 2012

Už štyri roky sa organizuje na Hrebienku, pri výstupnej stanici pozemnej lanovky zo Starého Smokovca, atraktívny rodinný festival Medvedie dni.

Jeho piaty ročník láka na tradičné atrakcie, ale aj úplné novinky. V minulom roku sa z úspešnej víkendovej akcie stalo podujatie trvajúce 3 dni, od piatku do nedele. Tento rok vďaka enormnému záujmu návštevníkov opäť podujatie začína už v piatok a končí v nedeľu –
3.-5.8.2012.

Atraktívny program plný zábavy a spoznávania prírody je tým, prečo sa deti na Hrebienok spolu s rodičmi radi vracajú. Ako sa už stalo zvykom, deti sa radi zahrajú na medveďov a hrabú sa v kontajneroch, kde ich čakajú len samé dobroty, vyskúšajú si Medvedí brloh, Medvediu labku, ale aj nové atrakcie Medveď v klietke, nafukovadlá a mnoho iných prekvapení. Čaká ich aj 30 živých medveďov – maskotov, ktoré budú celé tri dni baviť návštevníkov, ale najmä sa môžu deti tešiť na vystúpenie zábavných Funny Felows s divadlom “Horííí!” a hudobným koncertom. Do Tatier určite zablúdia aj muzikáloví PAT a MAT s rozprávkovými kamarátmi, či deťom dobre známy Maškrtníček.

Už tradične každé dieťa, ktoré si prinesie plyšového medvedíka dostane automaticky darček.

Na Hrebienok návštevníkov Medvedích dní vyvezie pozemná lanovka s panoramatickým výhľadom. Cesta sa dá samozrejme absolvovať aj po vlastných, len sa netreba ľakať voľne sa pohybujúcich „mrmlošov“. Ten „najurozprávanejší medveď“ bude pravdepodobne Andrej Bičan, ktorý sa už po piaty krát zhostí úlohy zabávača aj moderátora tatranskej „mega“ akcie.

Najlepší rodinný festival to vo Vysokých Tatrách roztočí už v prvý augustový piatok a pokračovať bude aj celý víkend. Prekoná Hrebienok svoj vlastný rekord v návštevnosti?

Program podujatia tu (doplnené 30.07.)

Celá správa tu.

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Spoločnosť navyše úzko spolupracuje s horským strediskom Štrbské Pleso. Do konca roka 2011 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 100 mil. € a ďalších 56 miliónov € má prispieť k zvýšeniu štandardu a návštevnosti našich hôr v najbližších rokoch. Posledná akvizícia TMR je Aquapark Tatralandia. Ide o najväčší slovenský termálny aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia.

Ing. Katarína Šarafinová
Director of PR & Communication
mobile: +421 918 580 205
e-mail: sarafinova@tmr.sk
Tatry mountain resorts, a.s.
Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovský Mikuláš
http://www.tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.