Zmena na pozícii hovorcu v spoločnosti Lidl, Tomáš Bezák strieda Janu Čupkovú

BRATISLAVA, 31.júla 2012 (tlacovasprava.sk) – Od 1. augusta vo funkcii hovorcu spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s. nahradí Janu Čupkovú Tomáš Bezák, ktorý prevezme v spoločnosti zodpovednosť aj za oblasť PR. Jana Čupková, ktorá bola zodpovedná za PR a komunikáciu odchádza na materskú dovolenku.

Tomáš Bezák prichádza do spoločnosti z mediálneho prostredia, kde pôsobil v agentúre SITA na pozícii redaktora.

Tomáš Bezák prichádza do spoločnosti z mediálneho prostredia, kde pôsobil v agentúre SITA na pozícii redaktora. V rámci doktorandského štúdia politických vied sa zaoberal komentovaním politického diania pre slovenské a zahraničné médiá.

Tomáš Bezák je absolventom politológie na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Plynule sa dohovorí po nemecky a anglicky.

O spoločnosti Lidl

Spoločnosť Lidl Slovenská republika, v.o.s. otvorila svoje prvé predajne na Slovensku v roku 2004. Počas jej pôsobenia na slovenskom trhu sa jej podarilo rozšíriť obchodnú sieť na 120 predajní. Spoločnosť Lidl pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov zľavové akcie a špeciálne tematické týždne. Okrem potravinárskeho sortimentu sú v rámci týchto akcií ponúkané aj potreby pre domácnosť, kanceláriu, šport,  zábavu alebo domácich majstrov.

Okrem značkových výrobkov nájdu zákazníci v regáloch obchodov Lidl tiež vynikajúce produkty predávané pod vlastnou značkou ako aj široký výber mliečnych a chladených výrobkov, údenín, rýb a hydinového mäsa. Navyše denne nechýba čerstvé ovocie, zelenina a rozmanitý výber pečiva. Celý sortiment tovaru neustále podlieha prísnej kontrole kvality a len dodávatelia, ktorí spĺňajú tieto vysoké normy kvality, môžu svoj tovar do Lidlu dodávať.

Celá správa tu.

Viac informácií na www.lidl.sk

Kontakt pre médiá:
Tomáš Bezák
PR a Tlačový hovorca spoločnosti Lidl
Tel: +421 258 279 222
Mobil: +421 911 039 541
email: tomas.bezak@lidl.sk
Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.