Kabelky z jesennej kolekcie CCC hýria farbami! Čo na ne vraví tvár značky Taťána Kuchařová? (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 10. augusta 2012 (tlacovasprava.sk) – A je to tu! Jesenná kolekcia CCC Obuv ponúka okrem topánok aj dámske kabelky, ktoré odrážajú trendy prichádzajúcej sezóny. Výrazná farebnosť sýtych zemitých tónov hnedej, okrovej a oranžovej je doplnená o aktuálne odtiene tmavej zelenej. Tvárou kolekcie je známa topmodelka a jediná česká Miss World Taťána Kuchařová.

Výrazná farebnosť sýtych zemitých tónov hnedej, okrovej a oranžovej je doplnená o aktuálne odtiene tmavej zelenej. Tvárou kolekcie je topmodelka a jediná česká Miss World Taťána Kuchařová.

Farebná kolekcia jeseň / zima je plná protikladov. Povrch s vysokým leskom strieda hebký semiš. CCC Obuv predstavuje nielen klasické tvary dámskych kabeliek s prackou, ale i hravé kabelky typu messenger nebo hobo bag. Ozdoby zdôrazňujú funkčné prvky sa nesú v duchu zdôraznených funkčných prvkov ako sú pracky, a kovové zapínanie ale i vlastné prešívanie kože.

Páčili sa mi vari všetky kabelky, ktoré sa mi dostali do rúk,“ povedala Taťána Kuchařová. Úspešná modelka fotila kolekciu v Paríži a tá sa objaví v obchodoch CCC v polovici augusta.

Celá správa tu.

O SPOLOČNOSTI CCC OBUV SK, s. r. o.

Spoločnosť CCC OBUV SK, s.r.o. je najrýchlejšie rastúca sieť predajní obuvi v Slovenskej republike. Na slovenský trh vstúpila v marci tohto roku a plánuje otvoriť ešte niekoľko predajní po celom Slovensku. Napriek neprajnému trhovému prostrediu sa stáva vyhľadávanou značkou. Výrobky spoločnosti sú určené pre široké spektrum zákazníkov, počnúc najnáročnejšou klientelou módnych butikov, cez klientov stredného segmentu trhu, pre ktorých pomer kvalite/cena hrá základnú rolu, až po menej náročných klientov, hľadajúcich obuv v slušnej kvalite za dostupnú cenu. Obchodná ponuka CCC má dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú viac ako 2 500 vzorov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek. Samozrejmosťou sú ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv. http://www.facebook.com/cccboty

Kristína Knošková  konzultant
Mediadom
knoskova@mediadom.sk
+421 907 803 165
Seberíniho 1 | 821 03 Bratislava
Tel: +421 254 640 326 (327)
Fax: +421 254 640 328
http://www.mediadom.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.