Futbalová kvalifikácia MS 2014 naživo na televízii Dajto, prvý zápas Slovensko – Litva už 7. septembra

BRATISLAVA, 30. augusta 2012 (tlacovasprava.sk) – V strhujúcom boji o miestenky na dvadsiate majstrovstvá sveta v dejinách futbalu má šancu na úspech aj slovenská reprezentácia. Výkony našich hráčov budú môcť naživo sledovať aj diváci televízie Dajto!

Televízia Dajto ponúkne v priamom prenose všetkých desať zápasov so slovenskou futbalovou reprezentáciou z kvalifikácie na Majstrovstvá sveta 2014. Úvodný duel Litva – Slovensko odvysiela naživo v piatok 7. septembra 2012 o 20.15 h. Stretnutiu sa bude podrobne venovať aj štúdio pred začiatkom a po konci zápasu, ktorého stream prinesie aj portál sportovenoviny.sk.

„Telka pre chlapa“ tento rok odvysiela aj ďalšie tri kvalifikačné zápasy medzi Slovenskom a Lichtenštajnskom (11. septembra), Lotyšskom (12. októbra) i Gréckom (16. októbra). Zvyšných šesť stretnutí, ktoré sa odohrajú budúci rok, nebudú chýbať ani na obrazovkách televízie Dajto, podobne, ako aj množstvo ďalších atraktívnych duelov z tejto kvalifikácie.

Branislav Šanta
PR manažér
MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/A, 843 56 Bratislava
tel.: +421 2 682 74 129
cell: +421 904 700 223
e-mail: Santa.Branislav@markiza.sk

2 comments

  1. Myslim ze kazdy obcan SR by mal moznost sledovat zapasy Slovenskej reprezantacie a to je jedno v akom sporte. Vsetci su danovi poplatnici (prispievaju aj na reprezentaciu) a nemali by byt obmedzovani nejakynm bojom o vysielacie prava. Toto by ale mal riesit stat. Verejnopravna televizia by mala mat moznostr ako prva zabezpecit vysielanie a potom nech sa biju sukromne TV stanice. Navyse tu nechcem ani komentovat tie prenosy na Markize…. Je to prinajmensom amaterske vysielanie…. Keby mali aspon tolko chochmesu a dali to na Markize – predsa SR je pokryta Markizou skoro cela a nie na nejakej amaterskej a trosku trapnej TV Dajto…. Myslim ze takto Markiza o divaka nezabojuje…. Po case budu vsetci len nahnevani, tak ako to bolo s MS v hokekji (Formula 1) ked to potom radsej sami vypustili z vysielania…. Kazdy fanusik sa sice nakoniec zabezpeci a nejako si to zariadi aby to videl – len ten “pozitok” zo sledovania prenosu asi bude stat zato…:)… Takze mi neostava nic len to pretrpiet, “ku..a fandit” a verit ze to nasi futbalisti daju a potom hned sup do BA na Lichtenstajnsko…. Marcel Merciak forever….

    • Neda sa len suhlasit. Dajto? Preco. Jednoznacne verejnopravna televizia ma vysielat repre zapasy. Ake prava? Len verejnopravna televizia ma pravo, ostatne maju r.. a nie pravo.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.