Skittling je späť! Komu sa podarí čo najoriginálnejšie zjesť cukrík Skittles?

BRATISLAVA, 10. septembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Fanúšikovia farebných cukríkov Skittles sa môžu začať tešiť. Zábavná freestyle disciplína nazývaná Skittling sa pre veľký úspech vracia späť. Vyhráva v nej ten, komu sa podarí čo najoriginálnejšie zjesť cukrík Skittles. Na stránkach http://www.skittling.sk sa aj v tomto roku stretnú tí najodvážnejší a najoriginálnejší súťažiaci. Kto bude v poradí už tretí “Master of Skittling” sa dozvieme už v októbri.

Vo freestyle disciplíne Skittling vyhráva v nej ten, komu sa podarí čo najoriginálnejšie zjesť cukrík Skittles.

Priekopníkom Skittlingu v Slovenskej a Českej republike je postava legendárneho Billa Trefilla, ktorý tvrdo trénoval, venoval Skittlingu všetok svoj voľný čas a dnes patrí medzi svetovú špičku. V jeho šľapajách ide od minulého roka foodbagista Jan Weber, ktorý sa stal v poradí druhým masterom v tejto disciplíne. Už teraz netrpezlivo čaká na ďalšieho finalistu, ktorému odovzdá pomyselnú štafetu.

Skittling sa stal veľmi obľúbenou aktivitou mladých a aktívnych ľudí. V minulom roku zaznamenala súťaž nevídaný ohlas. Bolo jasné, že hľadanie majstra sveta v Skittlingu musí pokračovať aj tento rok,“ komentuje brand manažér značky Skittles David Forman.

Tento rok sa do súťaže môžu zapojiť okrem jednotlivcov aj skupiny s maximálnym počtom piatich ľudí. Každý súťažiaci bude mať za úlohu nahrať svoje video znázorňujúce to, ako originálnym spôsobom dostane cukrík Skittles do úst, zaregistrovať sa na stránkach www.skittling.sk a potom len zdieľať a sledovať, ako mu pribúdajú hlasy.

Verejné hlasovanie prebieha do 28. októbra na webových stránkach, kde bude môcť každý návštevník udeliť hlas svojmu favoritovi. Výhercovia v kategóriách skupín i jednotlivcov získajú iPhone, iPod Touch alebo iPod Nano. Výhry im budú odovzdané 20. novembra na netradičnom mieste, kde sa budú môcť tvárou v tvár stretnúť so žirafami. Istou výhru v podobe Skittles boxu má prvých dvesto súťažiacich, ktorí nahrajú svoje video.

Tí, ktorí majú radi zábavu, hudbu a premýšľajú nad zapojením sa do súťaže, môžu prísť 15. septembra na Ladronku. Tu sa koná už 11. ročník najväčšieho voľnočasového festivalu v Čechách s názvom Ladronkafest. Na mieste bude mať značka Skittles svoje zázemie a spolu s artistami bude baviť všetkých návštevníkov v rámci atraktívnej show.

Viac informácií nájdete na webových stránkach http://www.skittling.sk a http://www.skittling.cz.

Ovocné žuvacie cukríky Skittles vyrába spoločnosť Wrigley. Na slovenský trh boli uvedené v októbri 2010 v dvoch variantoch – Skittles Fruits a Skittles Crazy Sours. Čerstvou novinkou je príchuť Wild Berry. K dispozícii sú v bežnej obchodnej sieti, odporúčaná cena základného balenia pre spotrebiteľa je 0,45 €.

Celá správa tu.

Pre viac informácií kontaktujte:
Lenka Lendacká
lenka.lendacká@amic.sk
AMI Communications, Grosslingova 7, 800 19 Bratislava
Tel: 02/ 524 985 44, mob. 0908 725 514

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.