Lidl podporí žiakov bratislavskej základnej školy na Grösslingovej sumou 5 000 eur

BRATISLAVA, 21. septembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Lidl Slovenská republika otvorila 17. septembra 2012 na Dunajskej ulici v Bratislave už 121. predajňu na Slovensku. Súčasťou prvého dňa predaja bola podpora žiakov základnej školy Milana Rastislava Štefánika na Grösslingovej ulici sumou 0,50 € z každého nákupu nad 10 €. Celkom sa tak podarilo získať 483 eur. Spoločnosť Lidl sa rozhodla navýšiť túto sumu a základnú školu podporí čiastkou 5 000 eur, ktorá bude určená na nákup športových a vzdelávacích potrieb podľa výberu samotných pedagógov.

Teší nás, že náš zámer prišlo podporiť také veľké množstvo zákazníkov. Záleží nám na tom, aby deti mali k dispozícii veľký výber moderných vzdelávacích a športových pomôcok. Veríme, že sa z nich budú tešiť už čoskoro,“ povedal hovorca spoločnosti Lidl Tomáš Bezák.

„Ďakujeme spoločnosti Lidl za štedrý dar našej škole, táto podpora nám veľmi pomôže,“ uviedla riaditeľka ZŠ M. R. Štefánika Mária Hronská.

Predajňa Lidl v bratislavskom Starom Meste má nákupnú plochu o rozlohe 930 m2, pracuje v nej celkovo 24 ľudí a popri najmodernejšom vybavení disponuje vlastnou pecou, vďaka čomu majú zákazníci každý deň k dispozícii teplé, voňavé a chrumkavé pečivo. Obyvatelia, pracujúci či návštevníci centra Bratislavy sa môžu tešiť na kvalitné a vždy čerstvé potraviny za výnimočne priaznivé ceny. Spoločnosť Lidl navyše každý týždeň pripravuje špeciálne tematické akcie, okrem potravín sa v rámci nich ponúkajú potreby pre domácnosť, kanceláriu, šport, zábavu či domácich majstrov.

Kontakt pre médiá:
Tomáš Bezák
PR a Tlačový hovorca spoločnosti Lidl
Tel: +421 258 279 222
Mobil: +421 911 039 541
email: tomas.bezak@lidl.sk

O spoločnosti Lidl
Spoločnosť Lidl Slovenská republika, v.o.s. otvorila svoje prvé predajne na Slovensku v roku 2004. Počas jej pôsobenia na slovenskom trhu sa jej podarilo rozšíriť obchodnú sieť na 121. predajní. Spoločnosť Lidl pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov zľavové akcie a špeciálne tematické týždne. Okrem potravinárskeho sortimentu sú v rámci týchto akcií ponúkané aj potreby pre domácnosť, kanceláriu, šport, zábavu alebo domácich majstrov.
Okrem značkových výrobkov nájdu zákazníci v regáloch obchodov Lidl tiež vynikajúce produkty predávané pod vlastnou značkou ako aj široký výber mliečnych a chladených výrobkov, údenín, rýb a hydinového mäsa. Navyše denne nechýba čerstvé ovocie, zelenina a rozmanitý výber pečiva. Celý sortiment tovaru neustále podlieha prísnej kontrole kvality a len dodávatelia, ktorí spĺňajú tieto vysoké normy kvality, môžu svoj tovar do Lidlu dodávať.
Viac informácií na http://www.lidl.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.