Prichádza nová generácia rozpustnej kávy – Millicano od Jacobs Krönung (FOTO)

BRATISLAVA, 21. septembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Patríte ku kávičkárkam, ktoré si nevedia predstaviť deň bez  šálky lahodnej kávy? Objavte novú generáciu rozpustnej kávy Jacobs Krönung Millicano, ktorá vás prekvapí jednoduchou prípravou a plnou chuťou a vôňou mletej kávy. Instantná káva Jacobs Krönung Millicano  vďaka prídavku veľmi jemne mletých kávových zŕn zmení vašu každodennú šálku kávy na skutočný zážitok. Jednoduchá príprava a úžasná plná chuť si vás dokonale obmotá okolo šálky. Vychutnajte si výraznú chuť a bohatú vôňu typickú pre mletú kávu, ale bez kávovej usadeniny!

Rozpustná káva Jacobs Krönung Millicano vás prekvapí jednoduchou prípravou a plnou chuťou a vôňou mletej kávy. Foto: Jacobs Krönung Millicano 95g

Dôvod prečo obľubujeme rozpustnú kávu je jej jednoduchá a nenáročná príprava. Ak však hľadáte v rozpustnej káve aj plnú chuť kávy, Jacobs Krönung Millicano je pre vás ako stvorené. Unikátna technológia výroby kávy umožnila spojenie všetkých výhod instantnej kávy a klasickej zalievanej kávy. Rýchla a jednoduchá príprava a plnokrvná chuť kávy bez kávovej usadeniny prináša skutočný pôžitok. Nič také ste doteraz ešte neochutnali! Doprajte si v každodennom zhone dúšok kávovej pohody.

Millicano je viac ako instantná káva

Millicano je jedinečné – nenáročné na prípravu rovnako ako bežná rozpustná káva, ale vďaka tomu, že obsahuje 15 % jemne mletej praženej kávy, chutí a vonia ako pravá pražená mletá káva. Nová unikátna technológia výroby kávy umožnila spojiť do jednej granule Millicano rozpustnú kávu a čiastočky pražených a mimoriadne jemne rozomletých kávových zŕn. Vďaka tomu je v káve Jacobs Krönung Millicano uchované všetko bohatstvo kávového zrna. Každá z nás určite ocení aj rýchlu prípravu rozpustnej kávy a kvalitu a chuť pripomínajúcu mletú, praženú kávu.

Pôžitok na každý deň

Jacobs Krönung Millicano je káva vyrobená z veľmi kvalitných kávových bôbov a je charakteristická jemnou, plnou, zamatovou chuťou a bohatou arómou. Vďaka nej si môžete bez zdĺhavého čakania dopriať príjemný zážitok z kávy kedykoľvek po ňom zatúžite – každý deň, po celý týždeň.
Obľúbený hrnček kávy Jacobs Krönung Millicano si pripravíte za pár minút, tak ako bežnú rozpustnú kávu. Millicano vás navyše prekvapí výraznou chuťou a bohatou vôňou typickou pre mletú kávu. Jednoducho nasypte lyžičku kávy do hrnčeka a zalejte vriacou vodou.

Jacobs Krönung Millicano je rozpustná káva, ktorá obsahuje 15% jemne mletej praženej kávy. Získa si vás plnou kávovou chuťou, lákavou arómou a elegantným praktickým balením. Objavte unikátnu chuť kávy Jacobs Krönung Millicano!

Odporúčaná cena: 5,99 Eur

O spoločnosti Kraft Foods

Kraft Foods patrí medzi najväčšie svetové potravinárske veľmoci s bezkonkurenčným portfóliom značiek, ktoré ľudia milujú. Vďaka predaju chutných sušienok, koláčikov, nápojov, syrov, potravinárskych výrobkov a rôznych potravín každodennej spotreby v približne 170 krajinách sveta dosiahla spoločnosť v roku 2011 zisk 54,4 miliárd dolárov. Ročný obrat z predaja dvanástich najznámejších, dnes už kultových značiek spoločnosti  – Cadbury, Jacobs, Kraft, LU, Maxwell House, Milka, Nabisco, Oreo, Oscar Mayer, Philadelphia, Tang a Trident   predstavuje každoročne vyše 1 mld. dolárov.

4.augusta 2011 oznámila spoločnosť Kraft Foods svoj zámer rozdeliť sa a vytvoriť dve nezávislé spoločnosti: rýchlo rastúcu globálnu spoločnosť špecializovanú na cukrovinky a snacky a silnú severoamerickú spoločnosť zameranú na potraviny. Táto zmena by mala byť zrealizovaná k 1.októbru 2012.

Spoločnosť Kraft Foods ako líder v oblasti inovácií, marketingu, zdravého životného štýlu a udržateľnosti, je súčasťou indexu Dow Jones Industrial Average, Standard & Poor’s 500, Dow Jones Sustainability Index a Ethibel Sustainability Index. Pre viac informácii navštívte stránky http://www.kraftfoodscompany.com, http://www.facebook.com/kraftfoodscorporate a http://www.kraftfoods.sk.

Eva Poprocká
Senior Consultant
OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.
Krátka 1, 811 03, Bratislava
tel: +421-2-5930-8204
fax: +421-2-5930-8201
mobile: +421-918-188-100
e-mail: epoprocka@omnipublic.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.