Intesa SanPaolo oznámila víťazov fotosúťaže Live Inspire, zo Slovákov zaujala najviac Lenka Gajdošíková

BRATISLAVA, 28. septembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Konečne je to tu! Už sú známe mená jedenástich víťazov súťaže “Live Inspire”, iniciatívy, ktorú odštartovala skupina Intesa SanPaolo spolu so svojou dcérskou spoločnosťou, Všeobecnou úverovou bankou, a.s. ako súčasť podpory debetnej karty INSPIRE. Tú ako prvú v rámci skupiny pred rokom predstavila práve VÚB banka. Víťazné fotografie sa nachádzajú v galérii na http://www.liveinspire.com.

Súťaž zaznamenala veľkú odozvu aj medzi Slovákmi. Nafotili a nahrali množstvo fotografií, ktorými prispeli k obohateniu širokého spektra všetkých zaslaných obrázkov. Spomedzi všetkých, ktorých tento projekt zaujal, vybrali používatelia Lenku Gajdošíkovú, ktorá bola najinšpirujúcejšia vďaka svojej fotografii „CONQUEREUR“.

Spomedzi Slovákov vybrali používatelia Lenku Gajdošíkovú, ktorá bola najinšpirujúcejšia vďaka svojej fotografii „CONQUEREUR“.

Je to práve viera či umenie poprieť existenciu hraníc. Prostredníctvom myšlienky aktívneho starnutia som sa snažila inšpirovať ľudí k činom. Som presvedčená, že každý z nás musí v sebe nájsť dôvod, pre ktorý sa nevzdá ani v tých najťažších životných skúškach,“ opisuje svoje víťazné dielo Lenka. „Výhra nebola dôvodom môjho zapojenia, avšak samozrejme veľmi ma potešila.  Dúfam, že som dokázala ľudí presvedčiť o dôležitosti motivácie pri prekonávaní vlastných bariér,“ dodala Gajdošíková.

Z každej zo zapojených krajín (Albánsko, Bosna a Hercegovina, Chorvátsko, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, Srbsko, Slovinsko, Ukrajina, Egypt a Slovensko) vybrala odborná porota jeden víťazný obrázok z piatich, ktoré v danej krajine získali najviac hlasov. Jedenásti víťazi si vychutnajú „Inspire Tour 2012“, exkluzívny šesťdňový pobyt pre dve osoby do severného Talianska, domova skupiny Intesa Sanpaolo. Získajú tak jedinečnú príležitosť objaviť jednu z najkrajších krajín sveta a zažiť pohostinnosť miestnych ľudí.

Víťazi sa navyše stanú ambasádormi myšlienky “Live Inspire”, a to tým, že budú uverejňovať na facebookovej fan page Live Inspire (www.facebook.com/live.inspire) najpozoruhodnejšie zábery zo svojho úžasného pobytu v nádhernom Taliansku, čím umožnia, aby ju s nimi obrazne zažili všetci fanúšikovia.

Súťaž odštartovala na začiatku mája a skončila 31. júla 2012. Cieľom bolo postaviť pred online užívateľov neoficiálnu výzvu: vytvoriť doteraz najdlhší banner v súlade s heslom „Čo vás dnes inšpirovalo? Prekročte svoje hranice!“, ktoré vyjadruje vnímanie inšpirácie ako tepu každodenného života bez akýchkoľvek bariér. Po 90 dňoch súťaže, ktorá sa uskutočnila v jedenástich krajinách, vytvorili užívatelia baner dlhý 63 008 cm. Na platforme „Live Inspire“ bolo celkovo uverejnených takmer 7 000 fotografií.

Galéria víťazných fotografií tu.

Obľubu si tiež získala mobilná verzia Live Inspire platformy. Aplikáciu „Live Inspire“, dostupnú rovnako pre Apple aj Android zariadeniach, si stiahlo viac ako 1 800 používateľov, ktorí sa zúčastnili súťaže priamo prostredníctvom svojich smartphonov, keď zachytili moment svojej inšpirácie a umiestnili ho na baneri „Live Inspire“.

Takisto fanpage “Live Inspire” na  Facebooku zaznamenala neuveriteľný záujem. Vytvorila ju Intesa Sanpaolo ako medzinárodnú komunitu pre všetkých, ktorí majú radi inšpiratívne témy, a za menej ako šesť mesiacov pritiahla stránka viac ako 107 000 fanúšikov, čím vytvorila jedinečné virtuálne miesto, kde sa ľudia z celého sveta môžu kontaktovať a zdieľať svoje nápady a zážitky.

Skupina Intesa Sanpaolo však s projektom “Live Inspire” určite nekončí: čoskoro sa na http://www.liveinspire.com, ako aj  na http://www.facebook.com/live.inspire objavia mnohé nové inšpirujúce správy.

Kontakt:
Lucia Maková
PR Executive
RELATIONS CONSULTING
Tel. 0917 674 364
e-mail: lucia.makova@relationsconsulting.sk
http://www.relationsconsulting.sk

Skupina Intesa Sanpaolo

Intesa Sanpaolo so svojou viac ako 400-ročnou históriou, patrí medzi jednu z najpoprednejších medzinárodných bankových skupín a jedného z lídrov v Európe a svoje služby poskytuje takmer 20 miliónom klientov.

Skupina má vybrané zastúpenie v Strednej a Východnej Európe, na Stredom východe a v Severnej Afrike, s viac ako 1500 pobočkami, ktoré patria jej dcérskym spoločnostiam, ktoré sa venujú bankovníctvu pre súkromné osoby a firmy v 12 krajinách. Skupina je solídny a spoľahlivý partner, s jasným poslaním: garantovať svojim klientom bezpečnosť a nachádzať najlepšie finančné riešenia na realizáciu ich projektov.

“Live Inspire” je špeciálny inovatívny projekt zameraný na stimuláciu a zdieľanie inšpirácie medzi ľuďmi. Pripojenie sa k projektu „Live Inspire“ znamená prekročiť hranice, zdieľať svoje názory a myšlienky s rozličnými ľuďmi a pustiť svoju inšpiráciu na voľno.
http://www.group.intesasanpaolo.com
http://www.vub.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.