Vianočná lotéria prináša 355 398 výherných žrebov a dve hlavné výhry po 100 tisíc eur

BRATISLAVA, 2. októbra 2012 (tlacovasprava.sk) – Od októbra až do konca decembra si môže široká verejnosť kúpiť na obchodných miestach spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. novú emisiu žrebov Vianočnej lotérie. Tento rok možno so žrebmi Vianočnej lotérie vyhrať dve hlavné ceny, pričom každá z nich je vo výške až  100 000 eur. Ostatné výhry sú v hodnote od 5 do 10 000 eur. Z celkového nákladu 1 500 000 žrebov je výherných až 355 398.

TIPOS tento rok pripravil v rámci najobľúbenejšej žrebovej lotérie aj novinku – Vianočný bonus. Ak hráč zotrie okienko s bonusom a nájde číslo od 1 do 10, tak si ním vynásobí výhru. Na žrebe je teda možnosť až desaťnásobnej výhry.

Vianočná lotéria je žrebom typu „zotri a vyhraj!“. Jeden žreb stojí 5 eur. Žreby tohtoročnej Vianočnej lotérie sú v predaji od začiatku októbra do konca decembra na viac ako 3 500 predajných miestach. Nárok na výhru si môžu výhercovia uplatniť až do 1. marca 2013. Podrobnosti nájdu hráči tu.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.  je  v  súčasnosti lídrom v  predaji stieracích žrebov na Slovensku. Okamžité lotérie (stieracie žreby) prevádzkuje na základe individuálnych licencií udelených Ministerstvom financií SR.  Okrem toho prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5   z 35, KENO 10, KLUB KENO a EUROMILIÓNY okrem štandardných obchodných miest aj prostredníctvom internetu  cez stránku http://www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Kontakt pre médiá:
Rastislav Čépe
hovorca spoločnosti
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s.
Brečtanová 1, Bratislava
Tel: 0911 677 877
Mail: cepe@tipos.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.