Prvých 1 000 Eur na kúpu auta od Autobazar.sk získal Filip z Martina na Peugeot 206 (FOTO)

BRATISLAVA, 4. októbra 2012 (tlacovasprava.sk) – V septembri spustil Azet.sk druhú, doposiaľ najväčšiu reklamnú kampaň pre svoj inzertný portál – Autobazar.sk. Prvých 1.000 Eur sa už odovzdáva. Jedným z víťazov je aj Filip P. z Martina, ktorý si vybral z ponuky na Autobazar.sk tento čierny Peugeot 206.

Jedným z víťazov je aj Filip P. z Martina, ktorý si vybral z ponuky na Autobazar.sk tento čierny Peugeot 206. Foto: Filip P. – Martin

Reklamná kampaň na Autobazar.sk oslovuje tých, ktorí práve plánujú kúpu auta. Šiestim ľuďom prispieva 1.000 Eur na kúpu automobilu prostredníctvom inzertného portálu pre motoristov – Autobazar.sk.

Princíp je veľmi jednoduchý, záujemcovia umiestňujú svojich motoristických favoritov do sekcie „Moje parkovisko“ na Autobazar.sk. V prípade, že sa na nich usmeje šťastie a budú vyžrebovaný, majú možnosť si jedno z vybraných áut kúpiť a Autobazar.sk im prispeje 1.000 Eur.

V súčasnosti sa v ponuke na Autobazar.sk nachádza viac ako 145 000 automobilov, široká ponuka náhradných dielov, pneumatík a diskov. Mesačne ho navštívi viac ako 337 000 používateľov*.

Autobazar.sk neustále prichádza s rôznymi aktualizáciami a novinkami a ponúka tak používateľom množstvo zaujímavých informácií, porovnaní a lepšiu orientáciu ohľadom kúpy a predaja áut u nás i vo svete.

Celá správa s ukážkami kampane tu.

O Azet.sk

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 719 400 reálnych návštevníkov zo Slovenska, mesačne viac ako 2 264 000 návštevníkov2. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 83% používateľov slovenského internetu.

Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer priemerné denné dáta, reálni používatelia zo Slovenska RU(sk), podľa prevádzkovateľa, máj 2012
2 Zdroj: AIM Monitor/GemiusExplorer mesačná návštevnosť, reálni používatelia zo Slovenska RU(sk), podľa prevádzkovateľa, máj 2012
* zdroj: AIMmonitor, RU 7/2012

Ďalšie informácie a kontakt:

Mária Cacáková, tel.: +421 911 104 557, e-mail: cacakova@firma.azet.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.