Záujem o prestavby a rekonštrukcie bytov na serveri 123dopyt.sk medziročne vzrástol o 234 %

BRATISLAVA, 11. októbra 2012 (tlacovasprava.sk) – Plánujete rekonštrukciu a tešíte sa už na novú tvár vášho domu či bytu? Dôkladné časové naplánovanie nadväzovania jednotlivých prác je alfou a omegou hladkého priebehu rekonštrukcie. Avšak často nás ani dôsledné a včasné plánovanie neochránia pred mnohými starosťami, ktoré sa s ňou spájajú. Nekvalitné práce remeselníkov zničia nielen Vaše nervy, ale predlžujú a predražujú celú prestavbu. Euforické pocity pri prerábke bytu tak môžu rýchlo vyprchať a zmeniť sa na útrpné očakávanie dňa, kedy sa to všetko konečne skončí.

Záujem o prestavby a rekonštrukcie bytov na serveri dopyt123.sk medziročne vzrástol o 234 %

Výber kvalitného remeselníka je teda zásadný. „Spôsoby, ako osloviť remeselníka, či rekonštrukčnú firmu, boli donedávna tri. Ľudia si vybrali podľa odporúčanie známych, teda prostredníctvom word-of-mouth, dali si inzerát, alebo hľadali dodávateľa prostredníctvom internetového vyhľadávača a firemných zoznamov. Vo väčšine prípadov však nebolo možné overiť si solídnosť dodávateľa. V posledných rokoch sa objavila  možnosť – dopytové servery,“ hovorí Otto Kočí zo spoločnosti B2M.

Práve tá už od roku 2004 prevádzkuje jeden z najúspešnejších dopytových serverov u nás – 123dopyt.sk.  „Stručne sa dá povedať, že 123dopyt.sk v sebe spája výhody troch tradičných ciest pre hľadanie a výber dodávateľa a pridáva jednu  podstatnú navyše – overenie kvality,“ dodáva Kočí.

Server 123dopyt.sk zaznamenal v oblasti interiérových prestavieb a rekonštrukcií medziročný nárast zadaných dopytov o 234 % (2011-2012), čo svedčí o zvýšenej obľúbenosti dopytovej služby a takisto môžeme za číslami predpokladať pozitívne výsledky predošlých používateľov.

Ako 123dopyt.sk funguje?

Na stránkach 123dopyt.sk máte možnosť  zadarmo zadať dopyt po službe prostredníctvom vyplnenia formuláru s požiadavkou. Zháňať sa môžete po bežných službách (maliarske, stolárske práce), tak prácach špecifických, akou je napríklad výroba zvonu či kovotepecké práce.  Potom už len treba počkať, kým sa na zadaný dopyt začnú ozývať dodávatelia s konkrétnymi ponukami. Tých databáza 123dopyt.sk zahŕňa približne 63 000, zo všetkých krajov Slovenska, od živnostníkov po väčšie firmy.

Spôsob, akým Vás skontaktujú si vyberte sami takisto prostredníctvom dopytového formulára. Jednotlivé ponuky od dodávateľov jednoducho porovnáte a vyberiete si tú pre Vás najvýhodnejšiu z hľadiska ceny/kvality/času dokončenia. Nemusíte sa pritom báť, že na výber remeselníka doplatíte, pretože na 123dopyt.sk máte možnosť nájsť recenzie, či komentáre odberateľov k už dokončeným zákazkám daného živnostníka či firmy a aj na základe týchto referencií sa rozhodovať.

Jednou z veľkých výhod serveru 123dopyt.sk je popri rýchlosti práve možnosť preverenia potenciálnych dodávateľov. Pri profile každého z nich si môžete prečítať komentáre a hodnotenie od iných jeho klientov. Dodatočnou cestou je vyhľadanie referencií na internete, vhodné je takisto nahliadnuť do obchodného registra.  Odporúčam zamerať sa najmä na to, či spoločnosť nie je v likvidácií a ako dlho funguje na trhu. To všetko Vám pomôže urobiť si pomerne presný obraz o tom, čo od dodávateľa môžete čakať,“ dodáva Kočí.

Celý proces je jednoduchý a promptný. Každý zadaný dopyt je behom dvoch dní preverený operátormi, ktorý ho následne distribuujú relevantným dodávateľom. Do ďalších dvoch dní môžete čakať ponuky. Tí dodávatelia, ktorí budú  mať  o zákazku záujem, skontaktujú priamo zadávateľa, teda Vás.

O spoločnosti B2M.CZ

Spoločnosť B2M.CZ, ktorá je vlastníkom systému 123dopyt.sk,  je špecialistom na B2B on-line dopytové systémy výberových procesov. Okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike, v Poľsku a Maďarsku.  Na všetkých trhoch dosahuje postavenie lídra vo svojej oblasti. Cieľom spoločnosti B2M.CZ je poskytovať vysoko kvalitné a cenovo nenáročné služby s maximálnou orientáciou na potreby firiem a podnikateľov. Viac informácií nájdete na http://www.b2m.cz a tiež na http://www.123dopyt.sk

To, že je služba 123dopyt.sk  efektívna a stál obľúbenejšia, dokazujú i konkrétne počty dopytujúcich.  Od doby, kedy spoločnosť v roku 2004 vstúpila na slovenský trh, počet dopytujúcich každoročne rastie o desiatky percent. Službu využívajú predovšetkým malé a stredné firmy, štátne inštitúcie i živnostníci. Oceňujú najmä rýchlosť, jednoduchosť  a výhodnosť výberového procesu, ktorý portál svojou podstatou ponúka. Používanie systému 123dopyt.sk je pre neho bezplatné a navyše, pri samotnou nákupe môže dopytujúci ušetriť až 30 % priemernej ceny.

Mgr. Katarína Ranta-Krenkku
PS:PR
Konventná 9, Bratislava 811 03
E: katarina@pspr.sk, rantakrenkku@pspr.sk
M: 00421 904 283 825
W: http://www.pspr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.