Brandbank podporuje novú Tesco on-line službu Potraviny domov na Slovensku

BRATISLAVA, 12. októbra 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Brandbank pomohla spoločnosti Tesco spustiť na slovenskom trhu novú on-line službu Potraviny domov. Toto uvedenie nadväzuje na úspešnú  spoluprácu obidvoch spoločnosti vo Veľkej Británii, Írsku, Českej republike a Poľsku.

Služba Brandbank pomáha predajcom ako Tesco ponúkať svojim on-line zákazníkom najlepší obsah produktu, ktorý bol potvrdený zo strany dodávateľov. Brandbank zabezpečuje maloobchodníkom bohatý digitálny obsah pre potreby tvorby digitálnej stratégie, ako aj následnej realizácie prostredníctvom všetkých dostupných zariadení, ktoré majú on-line nakupujúci k dispozícii.

Niall Walsh, medzinárodný marketingový manažér spoločnosti Tesco, hovorí: „Z pohľadu spoločnosti Tesco Brandbank poskytuje dôveryhodný zdroj presných a aktuálnych informácií o produkte. To je zásadný predpoklad pre naplnenie vysokých požiadaviek on-line zákazníkov.“

Outsourcovaná služba Brandbank umožňuje maloobchodnému predajcovi dosiahnuť tieto ciele rýchlo, efektívne a bez námahy. Brandbank má osvedčené medzinárodné skúsenosti, ktoré umožňujú plynulú a rýchlu expanziu do nových krajín, riadiť on-line predaj, znižovať náklady na podnikanie a poskytovať konkurenčnú výhodu.

Uvedenie Tesco on-line služby Potraviny domov na Slovensku je súčasťou pokračujúcej celosvetovej investície. Tesco bude spočiatku fungovať z dvoch obchodov pokrývajúcich Bratislavu a niekoľko menších miest ako je Senec, Pezinok a Stupava.

Komerčný riaditeľ spoločnosti Brandbank Slovensko Ivan Oleár dodáva: „Brandbank je najväčším európskym poskytovateľom digitálneho obsahu značky pre elektronické obchodovanie. Máme bohaté skúsenosti pri vytváraní riešení šitých na mieru pre maloobchodné reťazce. Na druhej strane, umožňujeme dodávateľom efektívne riadiť ich bohatý digitálny obsah, čím prispievame k úspešnému spusteniu internetového obchodovania.“

Brandbank je najväčší britský poskytovateľ digitálneho obrazového materiálu a videí aktuálnych produktov pre stránky internetových obchodov, mobilné aplikácie, katalógy, pre propagáciu v mieste predaja a nákupu. Vytvára, spravuje a distribuuje obsah pre multikanálových obchodníkov. Spoločnosť bola založená v roku 1998, kedy sa internet začal prudko rozvíjať. Brandbank spolupracuje s najdôležitejšími maloobchodníkmi a s viac než 3 450 svetovými dodávateľmi a značkami.

Informácie pre médiá:
Arthur media, s. r. o.
Dalibor Mihalkin
Account manager
Mobil: 0944 351 678
E-mail: dalibor@arthurmedia.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.