Kosheen čaká 16. novembra v klube LOFT! v Bratislave dokonalý zvuk podporený novým akustickým obložením

BRATISLAVA, 13. októbra 2012 (tlacovasprava.sk) – Lístky na koncert anglického tria Kosheen v rámci turné k novému albumu Independence, ktorý sa uskutoční 16. novembra v bratislavskom klube LOFT!, sa míňajú raketovým tempom. Predávať sa pritom začali len pred pár dňami! Priaznivci kapely sa tešia na vystúpenie s dokonalým zvukom, ktorého potenciál v hudobnom klube nedávno preverili aj hudobníci americkej speváčky Chaka Khan.

Koncert anglického tria Kosheen v rámci turné k novému albumu Independence sa uskutoční 16. novembra v bratislavskom klube LOFT!

Priaznivci hudobnej skupiny Kosheen sa už nevedia dočkať ich návštevy na Slovensku! Trojica hudobníkov z Britských ostrovov si pre svoj bratislavský koncert exkluzívne vybrala hudobný klub LOFT!, ktorý ponúka dokonalý zvuk podporený novým akustickým obložením. Bezchybné znenie otestovala pred pár dňami tí najlepší. Hudobníci kráľovnej jazzu, soulu a RNB, americkej speváčky Chaka Khan, ktorí so slovenským hudobníkom Martinom Valihorom zabávali fanúšikov v klube Loft! do ranných hodín.

After párty v hudobnom klube LOFT! dopadla nad očakávania. Spevácku divu sprevádzala svetová hudobná špička a odohrali výbornú jam session. Plný klub sa bavil, zvuk bol výnimočný,“ zhodnotil výborné podmienky pre hudobníkov producent Jozef Jopo Poláček, ktorý vystúpenie skupiny Kosheen v Bratislave organizuje.

Atraktívne trio z Bristolu už 16. novembra predstaví slovenským fanúšikom aktuálne hity Get A New One, Holding On A Mannequin, ale určite poteší priaznivcov aj starými známymi singlami. Precízne vokály speváčky Sian Evans sa budú niesť štýlovým priestorom s najlepším zvukom v klube LOFT! Kvalitu koncertu už teraz potvrdzuje raketové tempo, ktorým sa lístky na nové turné predávajú. „Sme potešení, že môžeme fanúšikom ponúknuť vystúpenie Kosheen a postarať sa nielen o obľúbencov na pódiu, ale najmä o dokonalý akustický zážitok,“ prezradil Jozef Jopo Poláček.

Skupina Kosheen sa na hudobnej scéne preslávila nalomenými beatmi, svojským prejavom a jedinečným hudobným zážitkom. Podmanivý hlas speváčky Sian Evans z albumov Kokopelli či Damage vibruje v ušiach ich milovníkov neustále, novinky z albumu Independence si môžete naživo počúvnuť aj vy.

Vladimír Kroupa
Access Promotion spol. s r.o.
0915 75 75 74
http://www.accesspro.sk/

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.