Slovakia Super Skipas sa rozšíril o stredisko Vrátna, cena lyžovačky na 10 a 15 dní sa nemení

DEMäNOVSKÁ DOLINA, 14. októbra 2012 (tlacovasprava.sk) – Atraktívny Slovakia Super Skipas sa rozšíril o ďalšie lyžiarske stredisko a jeho predpredaj sa začína už 15.10.2012. Ponúka lyžovačku v siedmych strediskách na viac ako sto kilometroch zjazdoviek a k tomu kúpanie v aquaparku. Cena celosezónneho skipasu pritom zostala nezmenená.

Najväčšie slovenské lyžiarske strediská spojili pred niekoľkými rokmi sily a vytvorili bezkonkurenčný Slovakia Super Skipas. Inšpirácia prišla z Álp aj Dolomitov, ale slovenský super skipas prináša okrem lyžovačky aj kúpanie. Slovenský Super Skipas už pravidelne každým rokom prináša novinky. Tou poslednou je zapojenie ďalšieho, už siedmeho strediska do projektu.

Spojenie lyžiarskych síl na slovenský spôsob zahŕňa v jednom skipase najviac kilometrov zjazdoviek aj freeride zóny po oboch stranách Chopku v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku, v Jasnej Nízke Tatry, extra zábavu na lyžiach na Donovaloch, dokonalú rodinnú pohodu vo Veľkej Rači, ideálnu lyžovačku na úpätí Veľkej Fatry na svahoch Malina Brda alebo pre tých, ktorí dávajú prednosť našim veľhorám, je tu možnosť zasnívať sa na svahoch Štrbského Plesa, či vyskúšať zlyžovať najdlhšiu 6 km zjazdovku v Tatranskej Lomnici. Tento rok sa super skipas rozšíril aj o tradične dobrú lyžovačku vo Vrátnej. K lyžovačke majú milovníci bieleho športu možnosť prehriať si svaly a kosti v termálnom aquaparku Tatralandia.

Predpredaj skipasov sa začína už 15.10.2012. A dobrá správa pre všetkých, že cena celosezónneho skipasu v predpredaji zostáva nezmenená. Z tepla domova bude možné super skipasy nakúpiť online cez internet.

Sezónne skipasy je možné čerpať kedykoľvek počas zimnej sezóny, podľa výberu vo variante 10 dní, 15 dní zo sezóny, alebo aj celosezónne. Lístok je možné v jeden deň použiť len jeden krát, buď v strediskách na lyžovanie alebo v aquaparku.

Slovenské strediská zriadili pre tento produkt aj spoločnú webstránku http://www.superskipas.sk

Spoločnosť  Tatry mountain resorts, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier. Patria sem strediská Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Tri studničky, Chalets Záhradky De Luxe a hotel Srdiečko, vo Vysokých Tatrách spoločnosť TMR vlastní a prevádzkuje strediská Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel Slovakia a Hotel FIS Štrbské Pleso. TMR tiež vlastní hotely a prenajíma hotely Kosodrevina, Liptov a Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Spoločnosť navyše úzko spolupracuje s horským strediskom Štrbské Pleso. Do konca roka 2011 sa preinvestovalo do uvedených stredísk vyše 100 mil. € a ďalších 56 miliónov € má prispieť k zvýšeniu štandardu a návštevnosti našich hôr v najbližších rokoch. Posledná akvizícia TMR je Aquapark Tatralandia. Ide o najväčší slovenský termálny aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj zábavu vo Fun Parku, ako aj ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia.

Ing. Katarina Sarafinova
Director of PR & Communication
mobile: +421 918 580 205
e-mail: sarafinova@tmr.sk
Tatry mountain resorts, a.s.
Demänovská Dolina 72, 031 01 L. Mikuláš
http://www.tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.