Aupark Bratislava: Elektronická darčeková karta nahradí darčekové poukážky. Aké sú jej výhody? (FOTO)

BRATISLAVA, 2. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Nákupno-zábavné centrum Aupark v Bratislave prináša svojim verným zákazníkom horúcu novinku – elektronickú darčekovú kartu, ktorá zaujme nielen svojim moderným dizajnom, ale aj praktickým používaním. Má hneď niekoľko výhod. Univerzálny sexy obal, ktorý ocenia nielen ženy ale aj muži. Celoročná platnosť karty od dátumu jej vystavenia a tiež možnosť rozloženia nabitej sumy na viaceré platby.

Darčeková karta má hneď niekoľko výhod. Univerzálny sexy obal, ktorý ocenia nielen ženy ale aj muži. Celoročná platnosť karty od dátumu jej vystavenia a tiež možnosť rozloženia nabitej sumy na viaceré platby.

Elektronická karta nahrádza pôvodné darčekové poukážky a je platná vo všetkých prevádzkach v bratislavskom Auparku, ktoré sú vybavené platobným terminálom. Záujemcovia si ju môžu vyžiadať priamo na informačnom pulte v priestoroch centra, kde si ju nabijú na nimi požadovanú sumu, v rozmedzí od 10 do 150 €.

V roku 1775, keď sa prešporská mestská rada rozhodla vytvoriť verejný park, nik netušil, že táto revolučná myšlienka začne písať novú históriu miesta, známeho latinskou predponou au. V bezprostrednej blízkosti Dunaja v krátkom čase vyrástlo centrum spoločenského a kultúrneho života mešťanov – Aupark, ktorý bol jedným z prvých verejných parkov v európskych metropolách. História tohto mimoriadneho miesta sa stala inšpiráciou pre vybudovanie a pomenovanie moderného nákupno-zábavného centra, ktoré hrdo nosí slávny názov Aupark. Od samého vzniku sa stal predstaviteľom všetkého, čo tomuto miestu dlhé roky chýbalo – oddychu, zábavy a nákupov. Počas svojej existencie sa zapísal do povedomia ako atraktívne kultúrno-spoločenské miesto, ktoré ruka v ruke so Sadom Janka Kráľa opäť prebudilo obľúbenú a vyhľadávanú lokalitu. Tak ako Aupark v 18. storočí, aj ten dnešný ponúka svojim návštevníkom široké možnosti pre nákupy i zábavu. Filozofia moderného centra zahŕňa okrem ponuky luxusných aj všeobecne obľúbené módne značky, navyše viaceré možnosti trávenia voľného času, kultúrne i športové podujatia či ideálne miesta pre pracovné stretnutia. Aupark spája príjemné s užitočným v modernom a príťažlivom prostredí.

Celá správa tu.

Pre viac informácií  kontaktujte:

Kateryna Matušková, Neopublic Porter Novelli
Tel.: +421 903 267 223
e-mail: katkam@neo.sk

Katarína Badalová, Marketing Manager, Aupark
Tel.: +421 917 996 104
e-mail: katarina.badalova@unibail-rodamco.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.