Nové modely v H&M: Bielizeň s luxusnými detailami si vyskúšala aj Laetitia Casta! (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 9. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – V kampani H&M na vianočnú spodnú bielizeň si svetoznáma herečka a modelka Laetitia Casta oblieka bielizeň, ktorá priam hýri luxusnými detailmi.

Laetitia pracovala s uznávanými režisérmi a objavila sa aj vo svete hudby, naposledy zažiarila vo videu Rihanny „Te Amo”.

Laetitia sa objavila na obálke viacerých módnych časopisov po celom svete, pracovala s uznávanými režisérmi a objavila sa aj vo svete hudby, naposledy zažiarila vo videu Rihanny „Te Amo”. Kolekcia spodnej bielizne pre túto sezónu obsahuje srdcovité push up podprsenky so zapínaním vpredu alebo vzadu.

Bohatosť luxusných detailov, ktoré pozostávajú z rôznych čipiek, flitrov a jagajúcich sa kamienkov, dáva jednému modelu rôzne podoby. Pre túto sezónu sú aktuálne bedrové nohavičky, či už z broskyňovej krajky alebo s ozdobnými kamienkami v prednej časti, alebo nohavičky so zvýšeným pásom, kde je predná časť pokrytá striebornými flitrami.

V krajkových nohavičkách a v priliehavej korzetovej spodničke s bohatým štepovaním je Laetitia oblečená v perfektnej spodnej bielizni, ktorú bude mať H&M v ponuke pre tohtoročné Vianoce.

Kontakt pre médiá:
Magdaléna Drsová
Marketing & PR Manager
Telefon: +420 775 734 339
E-mail: magdalena.drsova@hm.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.