Sieť CBA Slovakia otvorila v Rimavskej Sobote jedenástu maloobchodnú prevádzku CENT (FOTO)

RIMAVSKÁ SOBOTA, 14. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Modernú maloobchodnú prevádzku CENT Supermarket CBA s poradovým číslom jedenásť otvorili v Rimavskej Sobote. CBA Slovakia z Lučenca, spoločnosť s čisto slovenským kapitálom, tak potvrdila ambíciu expandovať a uviesť do prevádzky do konca roka päť obchodov CENT Supermarket CBA. Nové obchody už sú v Slovenskej Ľupči, Banskej Štiavnici, Partizánskom a Senci.

CENT Supermarket CBA
Modernú maloobchodnú prevádzku CENT Supermarket CBA s poradovým číslom jedenásť otvorili v Rimavskej Sobote.

„Veríme, že v predvianočnom čase ponúkneme obyvateľom Rimavskej Soboty a okolia na ploche 400 m2 kombináciu výhodnej ceny a kvality v podobe vyše 6-tisíc tovarových položiek. Uvedomujeme si, že našimi zákazníkmi sú najmä rodiny, preto im prinášame jednak dostatočne širokú ponuku, a jednak veľký výber čerstvých potravín. Ako slovenská spoločnosť kladieme dôraz na vysoký podiel kvalitných domácich produktov. Medzi našich dlhoročných partnerov patria slovenské spoločnosti ako McCarter, Agro-Movino, I.D.C. Holding a ďalší, s ktorými máme dlhodobé korektné dodávateľsko-odberateľské vzťahy. Sme právom hrdí , že v našich prevádzkach nájdu zákazníci najviac slovenských výrobkov,“ povedal Vladimír Kocúrek. viceprezident spoločnosti CBA Slovakia s.r.o., ktorá prevádzkuje dnes najväčšiu sieť 335 samoobslúh na Slovensku.

Vizuálne príťažlivý obchod, je vlajkovou loďou novej tváre supermarketov CBA Slovakia. CENT Supermarket má racionálne sekčné členenie predajného priestoru s dôrazom na čerstvý sortiment a nové grafické dizajnové prvky. Okrem tovaru ponúka služby ako Cashback, teda výber hotovosti pri pokladni aj DobiCredit, čiže dobitie kreditu predplatených SIM-kariet. „Našou ambíciou je priniesť vyššiu kultúru nakupovania do regiónov, a zároveň podporovať domácich, často iba lokálnych, výrobcov,“ potvrdzuje V. Kocúrek.

CENT Supermarket CBA je jedným z troch formátov v sieti, ktorá má dnes 335 predajní. CBA POTRAVINY, DISKONT CBA a CENT Supermarket CBA dopĺňa ešte štvrtý formát, unikátny festivalový supermarket FEST Market CBA.

O CBA Slovakia
Obchodná spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. Lučenec vznikla v roku 2003, aj keď podnikateľské aktivity jej zakladateľov siahajú až do roku 1992. V súčasnosti prevádzkuje dva veľkoobchodné sklady a 335 maloobchodných prevádzok po celom území SR, členených do troch hlavných maloobchodným reťazcov CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA a Diskont CBA. Prevádzkuje tiež štvrtý formát, unikátny festivalový supermarket FEST Market CBA. Spoločnosť zamestnáva približne 2 400 zamestnancov a je členom nákupnej aliancie CBA SK.

Iveta Erdélyiová
Marketingový manažér
CBA Slovakia, s.r.o.
Dukelských hrdinov 2, 984 01 Lučenec
Tel.: +421 47 431 64 30
Fax: +421 47 431 64 80
mobil: +421 910 961 777
mail: iveta.erdelyiova@cba-slovakia.sk
http://www.cba-slovakia.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.