Pozrite sa, v ktorých mestách rozdá radosť Santa a jeho Coca-Cola Vianočný kamión (FOTO)

BRATISLAVA, 15. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Ako každý rok, aj tento sa usmiaty, červeno-biely Santa Claus vyberie na cestu okolo Slovenska. So svojím kamiónom opäť navštívi 15 miest, avšak väčšina je nová.

Tento rok je Santov Coca-Cola Vianočný kamión nepatrne upravený, ale kreslo, v ktorom si vypočuje každé vianočné želanie, však zostalo zachované. Súčasťou milého programu je aj špeciálny tanec pre deti na slová pesničky „Vianoce už prišli“, ktorý ich zabaví a zároveň zahreje počas popoludnia. Deti sa ho naučia od pomocníkov Santu – usilovných škriatkov.

Tento rok je Santov Coca-Cola Vianočný kamión nepatrne upravený, ale kreslo, v ktorom si vypočuje každé vianočné želanie, však zostalo zachované.

Cieľom Santa Clausa a jeho Coca-Cola Vianočného kamióna je, okrem rozdávania radosti malým i veľkým, aj pomoc miestnym komunitám a charitatívnym organizáciám. Tento rok tomu nebude inak. Výťažok zo špeciálneho vianočného predaja suvenírov bude venovaný jednej vybranej inštitúcii z daného regiónu. Symbolický šek odovzdá po ukončení predaja zástupcovi inštitúcie moderátor podujatia.

„S projektom Coca-Cola Vianočný kamión obchádzame Slovensko už mnoho rokov a stal sa tradíciou. Teší nás nehasnúci záujem, s akým nás vítajú obyvatelia miest, ktorí prichádzajú na tieto stretnutia. Aj tento rok sme v spolupráci s mestami dôkladne vybrali inštitúcie, ktoré v rámci kampane podporíme,“ uviedol Jakub Will Loos, manažér projektu.

Priebeh Coca-Cola Vianočnej tour je v každom meste rovnaký. Program začína o 16:00, kedy moderátor učí deti špeciálny tanec a o 16:30 prichádza Santa Claus so svojím Coca-Cola Vianočným kamiónom. Záver celej akcie je o 18:00, kedy sa návštevníci so Santom rozlúčia a vyprevadia ho na cestu do ďalšieho mesta, aby mohol rozdávať vianočnú atmosféru a radosť aj iným.

Santa Clausa s Coca-Cola Vianočným kamiónom môžete navštíviť v mestách:

5.12.    Bardejov, Radničné námestie
6.12.    Košice, Hlavná ulica – Dolná brána
7.12.    Spišská Nová Ves, Radničné námestie
8.12.    Rimavská Sobota, Hlavné námestie
9.12.    Veľký Krtíš, Námestie Augusta Horislava Škultétyho
10.12.    Zvolen, Námestie SNP
11.12.    Dolný Kubín, Námestie slobody
12.12.    Trstená, Nám. M. R. Štefánika
13.12.    Žilina, Námestie A. Hlinku
14.12.    Trenčín, Mierové námestie
15.12.    Nitra, Svätoplukovo námestie
16.12.    Levice, Námestie hrdinov
17.12.    Nové Zámky, Hlavné námestie
18.12.    Šamorín, parkovisko pri autobusovej stanici, Agátová ulica
19.12.    Malacky, Mierové námestie

Pre tých, ktorí sa nebudú môcť prísť pozrieť na Coca-Cola Vianočný kamión, je pripravená internetová stránka, na ktorej môžu sledovať jeho putovanie po Slovensku a fotografie z miest, ktoré už navštívil – http://www.vianocnykamion.sk/. Informácie budú zároveň zverejňované aj na špeciálnej fan page Coca-Cola Vianočný kamión na Facebooku.

Celá správa na stiahnutie tu.

Spoločnosť Coca-Cola
Spoločnosť Coca-Cola je najväčším výrobcom nápojov na svete a osviežuje zákazníkov takmer 500 značkami perlivých a neperlivých nápojov. Spolu so značkou Coca-Cola, ktorá je uznávaná ako najcennejšia značka sveta, patrí do portfólia spoločnosti pätnásť značiek s hodnotou rádovo miliárd dolárov. Sú to napríklad značky Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Cappy alebo illy issimo. Coca-Cola je v celosvetovom meradle najväčším dodávateľom perlivých nápojov, džúsov, džúsových nápojov a čajov a káv na okamžitú spotrebu. Prostredníctvom najväčšieho nápojového distribučného systému na svete si spotrebitelia vo viac než 200 štátoch vychutnávajú nápoje spoločnosti v množstve 1,7 miliardy porcií denne. Spoločnosť Coca-Cola sa trvalo angažuje v budovaní udržateľných spoločenstiev a zameriava sa na iniciatívy, ktoré chránia životné prostredie a šetrí prírodné zdroje, podporuje aktívny a zdravý život, vytvára bezpečné a otvorené pracovné prostredie pre svojich spolupracovníkov a podporuje hospodársky rozvoj v spoločenstvách, kde pôsobí. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke http://www.thecoca-colacompany.com.

Kontakt pre médiá
Tomáš Kočí
OMNIPUBLIC CONSULTING a. s.
tel.: + 421 903 430 164
e-mail: tkoci@omnipublic.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.