Vianoce v Designer Outlet Parndorf štartujú podujatím Lights On, súčasťou unisex model Andrej Pejič a hajtman Hans Niessl (FOTO)

PARNDORF, 15. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Designer Outlet Parndorf odštartuje dňa 16. novembra 2012 vianočnú sezónu veľkolepou akciou, spojenou so zapálením svetiel na veľkom vianočnom strome. Celé podujatie sa bude niesť v znamení dobročinnosti a podpory mladých návrhárov – hviezdnym hosťom bude Andrej Pejič, celosvetovo známy ako jediný unisex topmodel, ktorý bude nakupovať pre dobrú vec a zároveň oficiálne otvorí exkluzívnu predajňu Pop-Up Store od Unit F.

Medzinárodný topmodel Andrej Pejič preskúma Designer Outlet Parndorf v prospech podujatia „Licht ins Dunkel“. Foto: Designer Outlet Parndorf – povolené bezplatné kopírovanie.

Rakúski módni, produktoví a nábytkoví návrhári, ako aj návrhári šperkov, budú počas piatich týždňov vystavovať v dočasnej predajni svoje odvážne kreácie. Rovnako ako pre všetky predajne v Designer Outlet Parndorf, aj pre Pop-Up Store budú platiť nové, predĺžené otváracie hodiny: každý piatok bude možné nakupovať až do 21. hodiny. Sumu, ktorú za nákupy zaplatí Andrej Pejič, McArthurGlen vynásobí a celý výnos bude venovaný charitatívnemu podujatiu „Licht ins Dunkel”. O sviatočnú vianočnú náladu sa postará gospelový zbor Longfield Gospelchor.

S nástupom večerného súmraku sa prvýkrát rozžiaria svetlá na veľkom vianočnom strome, ktorý ponorí centrum do vianočnej nálady. Pri tejto príležitosti Designer Outlet Parndorf pozýva na otvorenie vianočnej nákupnej sezóny. V 170 značkových predajniach na vás čaká pestrý výber aktuálnej dizajnérskej módy, trendového príslušenstva, vybavenia pre domácnosť a športových potrieb. Predovšetkým luxusný Fashion Plaza s veľkými menami sveta módy, ako napríklad Prada, Michael Kors a Calvin Klein Collection, ako aj talianskymi top značkami Braccialini, Corneliani, Furla, Pollini a Trussardi Jeans, nadchýna inšpirujúcimi nápadmi na darčeky.

Svoju účasť na podujatí potvrdil medzinárodný top model Andrej Pejič. V prospech podujatia „Licht ins Dunkel“ preskúma pestrý výber v designer predajniach a pre dobrú vec nakúpi svoje vianočné darčeky. Isto mu pritom prídu vhod predĺžené otváracie hodiny v Designer Outlet Parndorf – každý piatok všetky obchody pozývajú na vianočné nakupovanie bez stresu až do 21.00 hod. Podujatie si nenechá ujsť ani krajinský hajtman Hans Niessl – slávnostne  zapáli svetlá na vianočnom strome. O hudobný rámec podujatia a správnu náladu sa postará gospelový zbor Longfield.

Hviezdny hosť Andrej Pejič počas podujatia “Lights On” otvorí aj exkluzívny Unit F Pop-Up Store, ktorý bude v Designer Outlet Parndorf v prevádzke počas piatich týždňov. Mladí rakúski módni, produktoví a nábytkoví návrhári, ako aj návrhári šperkov, dostanú možnosť exkluzívne predstaviť a ponúknuť svoje návrhy na predaj publiku, ktoré sa zaujíma o módu a dizajn. Pritom už samotný Pop-Up Store je absolútnym dizajnovým highlightom: architektúra predajne je vytvorená podľa vzoru rodinného domu.

Návštevníci budú môcť na 400 metroch štvorcových prechádzať cez obývačku, kuchyňu, kúpeľňu a spálňu a prehŕňať sa v produktoch, ktoré sú tam prezentované; v sprche si môžu odskúšať svoj nový outfit a objaviť, čo visí v záhrade na sušiaku na bielizeň. Tento neobyčajný koncept obchodu vyvinula spoločnosť brand unit, agentúra pre budovanie značky, dizajn a obsah vo Viedni, v spolupráci s módnou kanceláriou Unit F.

Predvianočné podujatie „Lights On” v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Piatok, 16. novembra 2012
17.00 hod. Slávnostné zapálenie svetiel na najväčšom vianočnom strome, odovzdanie darcovského šeku pre kampaň „Licht ins Dunkel“.
17.30 hod. Charitatívne nakupovanie a otvorenie Pop-Up Store s topmodelom Andrejom Pejič.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvoril svoje brány v auguste 1998 – prílev návštevníkov sa odvtedy neprerušil. V obchodnom roku 2011/2012 prišli do Designer Outlet Parndorf spolu 4 milióny návštevníkov. 170 predajní ponúka medzinárodné dizajnérske značky výhodnejšie o 30 až 70 percent. S 1350 pracovnými miestami je Designer Outlet Parndorf najväčším zamestnávateľom v regióne.
Podrobnejšie informácie môžete nájsť na http://www.designeroutletparndorf.at

McArthurGlen

S trhovým podielom takmer 21 % (zdroj: Ecostra) a 75 miliónmi návštevníkov ročne patrí McArthurGlen k vedúcim developerom a prevádzkovateľom designer outletov v Európe. Portfólio spoločnosti McArthurGlen zahŕňa 21 Designer Outletov McArthurGlen v Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Taliansku, Holandsku a Veľkej Británii.

Prípadné otázky, prosíme, adresujte na:
Tlačové stredisko McArthurGlen Designer Outlet Parndorf
ikp Viedeň
Eva Marchhart
Liechtensteinstraße 12/10, 1090 Viedeň
Tel.: +43 1 5247790-26
E-mail: eva.marchhart@ikp.at

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.