Novinku Karpatské brandy Originál pasoval Filip Tůma za rytiera rádu Karpatského brandy (FOTO)

BRATISLAVA, 16. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Keď sa povie brandy, väčšinou si predstavíme mužov, popíjajúcich a diskutujúcich v knižnici o politike. Dnes už ale táto stará pravda neplatí. Lahodnú chuť tohto nápoja určite ocenia aj ženy. Spoločnosť VITIS Pezinok prináša na náš trh novinku, Karpatské brandy Originál. Usaďte sa pohodlne na pohovke a vychutnajte si tento príjemný nápoj, privoňajte k jeho buketu po sušenom ovocí a kúskoch čokolády…

Výrobca obľúbeného Karpatského KB, Karpatského brandy špeciál a Karpatského brandy Exclusive, spoločnosť VITIS Pezinok, ktorej snahou je prinášať svojim zákazníkom vždy niečo nové a kvalitné, uvádza na trh novinku Karpatské brandy Originál.

Brandy je destilát vyrobený z akostného odrodového vína, ktorý dozrieva v  300-litrových dubových sudoch. Vyrába sa podľa originálnej receptúry so zachovaním tradičnej technológie výroby. Práve vďaka zreniu v dubových sudoch získava brandy svoju krásnu jantárovo-zlatú farbu.

Nové Karpatské brandy Originál je elegantný nápoj s vôňou sušeného ovocia s kúskami jemnej čokolády a sladkastou chuťou s karamelovými podtónmi. Jeho lahodné tóny oceníte najmä počas dlhých zimných večerov, v príjemnej spoločnosti, usadení na pohovke alebo pri kozube. Zároveň je ale ľahšie ako Karpatské brandy špeciál a jeho jemnú aromatickú chuť určite ocenia aj dámy, alebo tí, ktorí ešte len začali odhaľovať čaro brandy.

Filip Tůma pasuje nápoj
Filip Tůma pasuje nápoj za rytiera rádu Karpatských brandy.

Dizajn etikety Karpatského brandy Originál je, podobne ako dizajn ostatných brandy z portfólia spoločnosti VITIS Pezinok, inšpirovaný povesťou o rytierovi Stiborovi zo Stiboríc, pánovi Beckova a celého Váhu. Jeho veľká odvaha sa často pripisuje práve brandy. Kvalitné brandy vraj totiž nikdy nechýbalo na jeho hostinách a obchod s brandy nemalou mierou prispel aj k Stiborovmu bohatstvu.

V rytierskom duchu sa niesol aj krst nového brandy. Filip Tůma, hrdý krstný otec, slávnostne pasoval Karpatské brandy Originál historickým mečom za rytiera „rádu Karpatského brandy“.

Pri príležitosti blížiacich sa sviatkov si môžete brandy vychutnať v spoločnosti svojich blízkych po dobrom obede alebo sviatočnej večeri. Podáva sa v pohári tulipánového tvaru pri izbovej teplote, ktorá umožní naplno vyniknúť jeho unikátnej chuti a vôni. Nápoj je vhodný nielen ako digestív, ale jeho harmonická chuť, plná nádherného vínneho destilátu sa výborne hodí aj k sušenému ovociu alebo čokoládovému dezertu. Karpatské brandy Originál je tiež ideálnym tipom na darček.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské brandy špeciál, Karpatské brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2011 bol vyše 16,3 miliónov jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o viac ako 2 % oproti roku 2010.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:

Zuzana Janove, Zuzana Šimoniková

SEESAME Communication Experts

Tel.: 02/4342 2978

e-mail:janove@seesame.com, e-mail:simonikova@seesame.com

Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
Marketing manager
Tel.: 031/788 1021
e-mail: popovic@hubertsekt.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.