Celofarebné plastové okná Colorfull od OKNOPLAST už aj na slovenskom trhu (FOTO)

BRATISLAVA, 21. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Rekonštruujete a nechcete okná, ktoré sú iba biele? Vadí vám, že má vaše okno biele prúžky a je vo farebnom prevedení iba z vonkajšej a vnútornej strany? OKNOPLAST je o krok ďalej a ako prvý výrobca okien vytvoril systém Colorfull. Časy, keď boli plastové okná iba v bielej farbe, sú tak dávno preč. V súčasnosti sú trendom okná v ľubovoľných farbách.

Donedávna bolo štandardom, že plastové okná boli farebnou fóliou prekrývané iba z vnútornej a vonkajšej časti profilov. Vďaka systému Colorfull plastové okná získavajú doposiaľ nevídaný vzhľad a celá plocha profilu má jednotnú farbu a štruktúru. Znamená to, že okrem viditeľných plôch, je fólia umiestnená aj v drážkach profilov – teda na miestach, ktorých si všimnete až po otvorení krídla.

Okná v systéme Colorfull sú dostupné v odtieňoch s výzorom dreva napr. zlatý dub, orech alebo Winchester. Umožňuje to prispôsobiť farbu profilov ostatným prvkom fasády či interiéru.

„Sme spoločnosť, ktorá pôsobí v segmente Premium a kladie veľký dôraz nielen na kvalitu, ale aj na estetickú stránku svojich výrobkov. Systém Colorfull je výsledkom našej starostlivosti o detail. Pri jeho spracovaní chceme zákazníkom ponúknuť plastové okná, ktoré aj po otvorení vyzerajú elegantne a zdôrazňujú štýl interiéru,“ uviedol Peter Grocký, obchodný manažér spoločnosti  OKNOPLAST.

OKNOPLAST, ako jediný výrobca okien vypracoval riešenie, vďaka ktorému sú aj vnútorné časti okna v jednotnej farbe. Znamená to, že okrem tradičných povrchov okna, ktoré sú upravené fóliou so vzhľadom dreva, sú rovnako upravené aj okná v systéme Colorfull. Výhodou riešenia je, že okná majú jednotnú farbu a štruktúru na celom povrchu. Okná v systéme Colorfull sú dostupné v odtieňoch s výzorom dreva napr. zlatý dub, orech alebo Winchester. Umožňuje to prispôsobiť farbu profilov ostatným prvkom fasády, či vytvoriť harmonické kompozície pri dizajnovaní interiéru. Okná v novom systéme bude možné získať v predajných salónoch OKNOPLAST na celom Slovensku.

Spoločnosť OKNOPLAST prvý krát predstavila túto novinku na veľtrhu Made Expo v Miláne. Systém Colorfull bol ocenený ako Najlepší výrobok veľtrhu uznávaným talianskym portálom pre stavebníctvo Edilportale. Okná upravené v tomto systéme sa dodávajú v pestrej palete farieb so vzhľadom dreva, vrátane výnimočnej farby zlatý dub, ktorá je novinkou v ponuke firmy.

Spoločnosť OKNOPLAST

OKNOPLAST patrí už 18 rokov k expertom vo výrobe plastových a hliníkových otvorových systémov. Svojim zákazníkom poskytuje služby šité na mieru prostredníctvom 1 450 predajní na Slovensku, v Čechách, v Nemecku, v Taliansku, v Rakúsku, vo Francúzsku, v Maďarsku, v Slovinsku, vo Švajčiarsku a Poľsku. Najkvalitnejšie komponenty, automatizovaný strojový park a najmä kvalifikovaný personál sú zárukou najvyššej kvality výrobkov spoločnosti OKNOPLAST. Jej potvrdením je európsky certifikát kvality Q-Zert, ktorý spoločnosť získala od nemeckého ústavu ift Rosenheim. Výrobný proces je riadený on-line a spĺňa všetky požiadavky ISO 9001:2000, ako aj novej normy Európskej únie EN 14351-1:2006. Spoločnosť má vlastné R&D oddelenie, ktoré pracuje nad sústavným zdokonaľovaním a hľadaním jedinečných riešení. Vďaka svojej inovatívnosti, ako prvá firma v Európe priniesla na trh množstvo riešení, ktoré sú dnes štandardom v sektore okien a dverí z PVC a tým udáva trendy v jeho rozvoji. Okrem iného sú to päťkomorový profil, sklo s koeficientom tepelného prieniku U=1,0, nízky balkónový prah a mnohé iné. Spoločnosť zamestnáva vyše 900 ľudí, ktorí predstavujú vysokú úroveň profesionality a odbornosti. Bohatá ponuka profilov, výplní, široká škála farebných odtieňov a doplnkov, a najmä presnosť vyhotovenia sú aspektmi, vďaka ktorým sa výrobky OKNOPLAST odlišujú vzhľadom a najvyššou estetickou úrovňou, pričom vytvárajú skutočnú vizitku stavby. Zákaznícke prieskumy a mnohé názory odborníkov potvrdzujú, že OKNOPLAST je momentálne  jednou z najlepšie rozpoznávaných značiek v Európe a to nielen medzi ľuďmi v sektore otvorových systémov, ale aj medzi koncovými zákazníkmi. Od januára 2012 je OKNOPLAST top sponzorom futbalového klubu Inter Miláno.

Tlačové kontakty:
MEDIA IN – public relations agentúra
Martina Kovalíková
Account / PR manager
Tel: +421 911 365 444
E-mail: martina.kovalikova@cohnwolfe.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.