Lidl spúšťa SMS súťaž o 3 autá BMW a 100 nákupných poukazov, vstupenkou do hry je každý nákup nad 20 eur

BRATISLAVA, 23. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Lidl Slovenská republika štartuje od pondelka 26. novembra 2012 súťaž o tri vozidlá BMW 1 a až 100 nákupných poukazov v hodnote 100 eur. Zapojiť sa do súťaže môže každý, kto do 16. decembra 2012 nakúpi v Lidli minimálne za 20 eur a pošle SMS s kódom z účtenky.

Lidl spúšťa SMS súťaž o 3 autá BMW a 100 nákupných poukazov, vstupenkou do hry je každý nákup nad 20 eur

Zabojovať o exkluzívne ceny môžete každým nákupom v Lidli nad 20 eur. Stačí si len odložiť účtenku a odoslať SMS správu v tvare “LIDL (medzera) BMW (medzera) 24-miestny kód z účtenky” na číslo 6661.

V prípade, že dostanete spätnú textovú správu, ktorá potvrdzuje Vaše zaradenie do súťaže, ste už k výhre o krôčik bližšie.

Vaša šanca na úspech sa zvyšuje každým ďalším nákupom v hodnote aspoň 20 eur, počet zaslaných kódov na osobu totiž nie je limitovaný. Každá SMS však môže obsahovať iba číslo z 1 účtenky.

Súťaž za nákup v Lidli o 103 lákavých cien bude prebiehať v troch kolách. Do žrebovania v danom súťažnom kole budú zaradené len prijaté súťažné SMS s kódom z účtenky s dátumom z aktuálneho súťažného kola.

Prvé súťažné kolo je v zmysle pravidiel ustanovené od pondelka 26. novembra 2012 (00:00) do nedele 2. decembra 2012 (23:59:59).

Druhé kolo od pondelka 3. decembra 2012 (00:00) do nedele 9. decembra 2012 (23:59:59).

Záverečné súťažné kolo odštartuje v pondelok 10. decembra 2012 (00:00) a skončí sa v nedeľu 16. decembra 2012 (23:59:59). Počas trvania celej súťaže bude spolu rozdelených 100 výherných poukazov v hodnote 100 € a to v prvom a druhom kole po 33 a v treťom kole 34.

Na záver súťaže budú zo všetkých účastníkov súťaže vyžrebovaní traja výhercovia automobilu BMW 1. Neváhajte, nakupujte v Lidli a možno práve Vy odídete v novučičkom BMW. Viac informácií nájdete aj na stránke http://www.lidl.sk.

Výsledky súťaže: Súťaž LIDL o 3 autá má svojich víťazov! Pozrite sa, kto nakúpil v Lidli a odišiel v BMW (FOTO)

.

O spoločnosti Lidl
Spoločnosť Lidl Slovenská republika, v.o.s. otvorila svoje prvé predajne na Slovensku v roku 2004. Počas jej pôsobenia na slovenskom trhu sa jej podarilo rozšíriť obchodnú sieť na 121. predajní. Spoločnosť Lidl pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov zľavové akcie a špeciálne tematické týždne. Okrem potravinárskeho sortimentu sú v rámci týchto akcií ponúkané aj potreby pre domácnosť, kanceláriu, šport, zábavu alebo domácich majstrov. Okrem značkových výrobkov nájdu zákazníci v regáloch obchodov Lidl tiež vynikajúce produkty predávané pod vlastnou značkou ako aj široký výber mliečnych a chladených
výrobkov, údenín, rýb a hydinového mäsa. Navyše denne nechýba čerstvé ovocie, zelenina a rozmanitý výber pečiva. Celý sortiment tovaru neustále podlieha prísnej kontrole kvality a len dodávatelia, ktorí spĺňajú tieto vysoké normy kvality, môžu svoj tovar do Lidlu dodávať.

Info o zimnej spotrebiteľskej súťaži LIDL v roku 2014 o 3 vozidlá BMW 1 nájdete tu.

Tomáš Bezák
PR a Tlačový hovorca spoločnosti Lidl
Tel: +421 258 279 222
Mobil: +421 911 039 541
email: tomas.bezak@lidl.sk

27 comments

  1. Lidl, urobte si v tej súťaži poriadok a nezavádzajte ľudí. SMS som poslal 2x podľa vášho návodu s kódom posledný riadok účtu bez medzier a lomítok. Odpoveď zakaždým bola – SMS napísaná v nesprávnom formáte!

  2. Samozrejme, vsetky cisla som poslala spravne. a ako inak, odpoved : ” nespravne zadany kod “. Davam to do Markizy, nech sa na to zameraju. Je to podvod a este si to dali aj do reklamy. !!! Z nas urobili riadnych debilov. Nehovoriac o cenach. Hnus a mravne bahno :-O

  3. Je to klamstvo,len ako nalákať ľudí na nákup nech zarobia a majú tržbu stale odpíšu nesprávne zadanie sms.Proste ako oblbnúť národ.

  4. Treba opisat /bez medzier/ uplne cele cislo zo spodneho riadku – to tvori 24cisel – my sme to skusili a dosla nam odpoved, ze sme boli uspesne zapojeni do sutaze ….

  5. ja som už poslala dva krát celý spodný riadok a tiež neúspešne nechapem nikde nie je zobrazene ako poslat sms skušala som viac kombinacii a nič len taha kredit….

  6. Tak isto som poslal SMS 30.11.20112 o19.01.42 túto mi prijali, ale 03.12.2012 o 16.57.54 takú istú samozrejme, že s novým kódom už mi neprijali, že som poslal SMS nesprávnom tvare. A prečo, však SMS – ky sú úplne rovnaké lebo prvých 11 písmen som použil z predošlej SMS,lebo boli úplne rovnaké. Môže mi to niekto vysvetliť?

  7. to čo už má zasa byť,poslala som sms správne,prišla zpätná sms,že nesprávne a že poslať novú,prečo lidl nezverejní bloček so správnym postupom odoslania sms,alebo potrebujú zarábať aj na sms?

    • no veru celý ten posledný riadok som poslal v tvare LIDL BMW 24-miestny kod bez znakov, všetky čísla a poslal som to 2x a obidva krát mi poslalo spätnú sms, že som sms poslal v nesprávnom tvare, takže čo je toto za odrb…nech to tam napíšu zrozumiteľne aj s príkladom….my god

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.