Azet.sk spúšťa novú inzertnú stránku pre reality byty.sk, ponuku možno pridať zdarma a bez registrácie

BRATISLAVA, 27. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Azet.sk posilnila svoje produktové portfólio inzertných portálov v oblasti realít a to spustením inzertnej služby Byty.sk, ktorá dopĺňa už existujúce služby Nehnutelnosti.sk, Novostavby.sk a Reality.bazar.sk.

Ponuka bytov na samostatnej doméne bola logickým krokom, pretože v oblasti realít sú to práve byty, ktoré sú najviac obchodovateľnou komoditou,“ hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec. Byty.sk sú určené občanom, ktorí preferujú bývanie v meste, v byte. V ponuke na Byty.sk je viac ako 47 000 bytov z celého Slovenska a neustále pribúdajú.

Byty sú prehľadne rozčlenené do kategórií: garsónky, 1 – izbové byty, 2 – izbové byty, 3 – izbové byty, 4 – izbové byty, 5 a viac izbové byty, mezonety.

Byty sú prehľadne rozčlenené do kategórií: garsónky, 1 – izbové byty, 2 – izbové byty, 3 – izbové byty, 4 – izbové byty, 5 a viac izbové byty, mezonety. Používatelia si môžu byt rýchlo vyhľadať zadaním lokality, ceny, stavu rekonštrukcie, výmery či typu inzerenta (realitná kancelária / občan). Kupujúci si môžu uložiť, o aké byty majú záujem. Následne, v rámci služby Moje hľadania, dostanú jedenkrát denne
e-mail s novopridanými bytmi.

Pre používateľov Byty.sk budú určite zaujímavé viaceré benefity – prehľadná fotogaléria, bezplatné pridávanie inzerátov a možnosť inzerovať aj bez registrácie, ktorá zjednoduší a uľahčí prácu pri pridávaní inzercie. Používatelia majú navyše k dispozícii sekciu „Poradňa“ (finančná aj právna), v ktorej môžu získať dôležité rady od skúsených odborníkov z danej oblasti.

Asi najvýznamnejším benefitom pre používateľov na Byty.sk sú Užitočné informácie. Obsahujú praktické vzory a návody pre zmluvy, ohlásenia, žiadosti týkajúce sa realít (napr. Kúpna zmluva, Nájomná zmluva, Zmluva o budúcej kúpnej zmluve, Návrh na vklad do katastra nehnuteľností, Ohlásenie drobnej stavby, stavebných úprav, Stavebný zákon atď.). Zmluvy a tlačivá je možné stiahnuť zadarmo.

Byty.sk obsahujú aj Katalóg úradov – ide o kontakty na rôzne inštitúcie ako sú: Katastrálne úrady, Správy katastra, Krajské stavebné úrady, kontakty na znalcov nehnuteľností, notárov a právnikov.

Celá správa tu.

O Azet.sk

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije v priemere viac ako 781 000 reálnych užívateľov zo Slovenska, mesačne viac ako 2 400 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 80 % užívateľov zo SR.

Zdroj: AIMmonitor – IAB Slovakia – Mediaresearch & Gemius, September 2012

Mgr. Mária Cacáková | AZet.sk
marketing and PR manager
Azet.sk, a.s.
Prievozská 14, 821 09 Bratislava
e-mail: cacakova@firma.azet.sk
tel.: 0911 104 557
fax: +421 269 298 288
http://www.azet.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.