Optický internet a digitálna TV vo Vianočnom balíku od SWANu sú ešte lacnejšie

BRATISLAVA, 29. novembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Telekomunikačný operátor SWAN pripravil pre nových a existujúcich zákazníkov bezkonkurenčnú vianočnú ponuku. Balík Extra služby MAX multimedia, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty, je teraz možné získať iba za 18,90 € mesačne. Akcia platí do 31. 1. 2013 a zákazníci taktiež dostanú službu TV archív a Apple aplikáciu na mesiac zadarmo.

MAX multimedia ponúka zákazníkom v rámci balíku Extra optický internet s rýchlosťou 40/2 Mbps a viac ako 80 televíznych programov. V programovej ponuke nechýbajú okrem slovenských a českých staníc aj zahraničné a žánrovo orientované televízne stanice – športové (Eurosport, Nova Sport, Sport 1), hudobné (Music Box, Musiq 1, MTV, Óčko), detské (Disney Channel, Minimax, Duck TV), filmové (MGM, AXN, CS Film) aj dokumentárne (National Geographic, Discovery World). Súčasťou portfólia balíku Extra je aj desiatka staníc v HD kvalite, napr. Markíza HD, TV JOJ HD, JOJ Plus HD, Nova Sport HD a ďalšie.

Digitálna televízia MAX multimedia ponúka viacero prémiových funkcií a vlastností. Elektronický programový sprievodca poskytuje prehľad televízneho programu na nasledujúcich 7 dní, TV archív umožňuje spätný prístup k televíznemu vysielaniu za posledných 7 dní a videopožičovňa predstavuje rýchly a komfortný spôsob, ako pristupovať k atraktívnym filmovým titulom. Sledované vysielanie je taktiež možné kedykoľvek pozastaviť, pretočiť späť alebo dopozerať neskôr a TV Mozaika vám pomôže s výberom televíznej stanice – na jedinom obraze môžete sledovať až 20 staníc.

Prostredníctvom digitálnej televízie môžete aj surfovať internetom, skontrolovať si aktuálne kurzy mien alebo si kedykoľvek pozrieť predpoveď počasia na najbližšie 3 dni. Apple aplikácia MAX multimedia vám umožní sledovať vybrané TV stanice na obrazovke iPadu a iPhonu. Prostredníctvom Wi-Fi pripojenia je možné sledovať živé vysielanie, ako aj pristupovať k 7-dňovému archívu.

Okrem balíku Extra ponúka SWAN aj ďalšie obľúbené produkty. Balík Špeciál obsahuje optický internet s rýchlosťou 20/1 Mbps a viac ako 25 televíznych programov za 14,90 € mesačne. K dispozícii je aj samostatný optický internet s rýchlosťami 20/1 Mbps alebo 10/10 Mbps za najlepšiu cenu na trhu – 9,90 € mesačne. Viac informácií o produktovej ponuke nájdete na http://www.max.sk

Zuzana Hánová, marketingová manažérka
+421 2 35 000 679, zuzana.hanova@swan.sk
http://www.swan.sk, http://www.max.sk

Zuzana Petruľáková
+ 421 2 52 962 011, petrulakova@comm.sk
http://www.comm.sk

Spoločnosť SWAN, a.s. je rýchlo sa rozvíjajúci slovenský poskytovateľ elektronických služieb. Technologické možnosti, portfólio služieb a rýchly rozvoj spoločnosti, radia SWAN medzi inovátorov a lídrov na slovenskom trhu. So svojimi 30 000 zákazníkmi je SWAN tretím najväčším poskytovateľom internetu.

Službu MAX multimedia prevádzkuje od 1. 12. 2007 s cieľom rozšíriť portfólio svojich služieb smerom k domácej klientele. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 100 Mbit/s, digitálnu televíziu s viac ako 100 kanálmi a telefónnu linku v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove, Komárne a Košiciach.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.