Nosný sprej Vincentka pomôže ľahko spacifikovať bežné zimné bacily

BRATISLAVA, 5. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Štípe vás v nose pri každom nádychu a výdychu? Možno sa vás snaží polapiť chrípka, alebo v tom lepšom prípade „len“ prechladnutie. Neustále výkyvy počasia vášmu zdravotnému stavu neprospievajú. Brániť sa musíte vlastnými silami. Prv, než siahnete po silných liekoch, pokúste sa zabojovať menej invazívnymi metódami.

Lieky vás síce môžu dostať z najhorišieho, ale vedia narobiť šarapatu tam, kde to doteraz bolo v poriadku. Neodsúvajte preto zo stola žiadne ovocie ani zeleninu. Obsahujú prírodné vitamíny a minerály, ktoré vaše telo zásobujú zdravím. Nie nadarmo sa hovorí, že jedno jablko denne vás zachráni od návštevy u lekára.

Hrubé farebné ponožky do práce aj do postele…

…nie sú hanbou! Nieleže vám bude teplúčko, ale podporíte zdravie dobrou náladou. Optimistický prístup je veľmi dôležitý. Hovorí sa, že smiech vylieči všetko. A hoci mu to môže niekedy trvať dlhšie, prečo to aspoň neskúsiť?

Začnite deň sviežo…

Ak hneď po prebudení otvoríte okno, nebude sa vám už chcieť spať ani náhodou! Čerstvý svieži vzduch preberie každého spáča a navyše vyháňa z izby nahromadené vírusy. Teplo a sucho je presne to, čo chrípka miluje, preto jej nedajte šancu a vetrajte tak často, ako to ide.

Nebojte sa dýchať…

Ak to ide ťažko, alebo to štípe, na vine je zrejme podráždená sliznica. Vyskúšajte zvlhčovače, ktoré zároveň bojujú proti infekciám horných dýchacích ciest. Obľúbeným je napríklad nosný sprej Vincentka, vyrobený z prírodnej liečivej minerálnej vody s rovnakým názvom. Na dýchacie cesty priaznivo pôsobí aj materina dúška, ktorú obsahuje Vincentka sirup.

Nezastavujte…

Aj keď chlad vás von neláka a dobrý film nikdy nie je na zahodenie, nezanevrite na pohyb. Po cvičení sa vám telo odvďačí záplavou príjemných pocitov a zadosťučinenia – zasa ste spravili krok k dobrej postave. Buďte rýchlejšie ako bacily a odplavte ich z tela potením (nech už je to pri akejkoľvek činnosti…:-)). Nemusíte silou mocou nabehať kilometre, postačí aj krátka prechádzka rýchlejším tempom. Napríklad z nákupu s novým kabátom v taške.

petra.vasova@prkonektor.sk, mobil: 00421 911 269 368, tel./fax.: 00421 2 54 41 21 92
PR.Konektor, Mudroňova 27, Bratislava, 811 01

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.