Martin Škrtel prejavuje štedrosť celý rok: Z mojej pozície známeho športovca chcem ľuďom pomáhať tak, ako viem a môžem, tvrdí (FOTO)

BRATISLAVA, 5. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Futbalista Martin Škrtel sa na vianočné sviatky pripravuje podobne, ako my všetci ostatní. Aj keď má športový kalendár naplnený povinnými aktivitami, rodine pomáha vždy keď môže. K Vianociam neodmysliteľne patria aj dobré skutky. Tým sa Martin venuje nielen vo vianočnom čase, ale aj počas celého roka.

 

Martin Škrtel ako ambasádor prestížneho futbalového turnaja Coca-Cola Školský pohár dobrovoľne motivuje mladých Slovákov a Slovenky k športovým výkonom a k pohybovej aktivite ako takej.
Martin Škrtel ako ambasádor prestížneho futbalového turnaja Coca-Cola Školský pohár dobrovoľne motivuje mladých Slovákov a Slovenky k športovým výkonom a k pohybovej aktivite ako takej.

Napríklad ako ambasádor prestížneho futbalového turnaja Coca-Cola Školský pohár dobrovoľne motivuje mladých Slovákov a Slovenky k športovým výkonom a k pohybovej aktivite ako takej.

„Z mojej pozície známeho športovca chcem ľuďom pomáhať tak, ako viem a môžem. Niektorých motivujem k lepším športovým výkonom, iným pomáham finančne, venujem podpísané predmety do aukcií, alebo darujem hračku či úsmev. Robí mi to radosť a preto sa snažím byť štedrý a pomáhať počas celého roka, nielen na Vianoce,“ doplnil kapitán futbalovej reprezentácie Martin Škrtel.

Na Martina Škrtela v úlohe ambasádora sa môžeme tešiť pri vyvrcholení turnaja na jar 2013, kedy sa bude konať finálový turnaj najlepších 16 tímov.

O turnaji Coca-Cola Školský pohár

Coca-Cola Školský pohár je celorepublikový futbalový turnaj, určený pre žiakov a žiačky druhého stupňa základných škôl a nižších ročníkov osemročných gymnázií. Tímy sa stretávajú najprv v kvalifikačnom miestnom predkole, odkiaľ môžu postupovať od prvého obvodného, cez druhého okresné, až do tretieho krajského kola. Osem najlepších tímov z chlapčenskej časti a osem najlepších tímov z dievčenskej časti sa stretne o konečné poradie na finálovom turnaji.

Všetky zápasy sa hrajú podľa oficiálnych Pravidiel futbalu FIFA, Súťažného poriadku a ostatných platných predpisov SFZ, pokiaľ nie sú upravené inak s ohľadom na z vláštnosti školských športových súťaží. Od druhého kola zápasy rozhodujú delegovaní profesionálni rozhodcovia. Cieľom projektu organizovaného spoločnosťou Coca-Cola je umožniť mládeži aktívne tráviť voľný čas a dbať na vyvážený životný štýl, ku ktorému patrí aj správny pitný režim.

Spoločnosť Coca-Cola

Spoločnosť Coca-Cola (kótovaná na Newyorskej burze cenných papierov ako KO) je najväčší svetový výrobca nápojov a svojich zákazníkov osviežuje takmer 500 značkami perlivých a neperlivých nápojov. Spolu so značkou Coca-Cola, ktorá je uznávaná ako najcennejšia značka sveta, patrí do portfólia spoločnosti pätnásť značiek s hodnotou rádovo miliárd amerických dolárov. Sú to napríklad značky Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply, Georgia a Del Valle. Coca-Cola je v celosvetovom meradle najväčším dodávateľom perlivých nápojov, káv na okamžitú spotrebu, džúsov a džúsových nápojov. Prostredníctvom najväčšieho nápojového distribučného systému na svete si nápoje spoločnosti vychutnávajú spotrebitelia vo viac než 200 štátoch, a to v množstve 1,8 miliardy porcií denne. Spoločnosť Coca-Cola sa trvalo angažuje v budovaní udržateľných spoločenstiev a zameriava sa na iniciatívy, ktoré chránia životné prostredie a šetria prírodné zdroje, podporujú aktívny a zdravý život, vytvárajú bezpečné a otvorené pracovné prostredie pre zamestnancov a podporujú hospodársky rozvoj v spoločenstvách, kde spoločnosť pôsobí. Spoločne s výrobnými a distribučnými partnermi patrí spoločnosť Coca-Cola s viac než 700 000 zamestnancami systému medzi desať najväčších zamestnávateľov sveta. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke http://www.thecoca-colacompany.com, na Twitteri na twitter.com/Coca-ColaCo alebo na blogu Coca-Cola Unbottled na adrese http://www.coca-colablog.com.

Kontakt pre médiá:
Lenka Kollerová, Neopublic Porter Novelli, +421 902 901 610,  lenka.kollerova@neo.sk
Jakub Will Loos, Coca-Cola ČR/SR, +420 230 230 424, jaloos@coca-cola.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.