Peter Schutz v komentári o sneme SMERu – sociálna demokracia klame, strana žiada uverejnenie opravy v denníku SME

BRATISLAVA, 10. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Že komentátori denníka SME nie sú priaznivcami strany SMER – sociálna demokracia je úplne v poriadku a pochopiteľné je aj to, že im prekáža fakt, že SMER-SD je na rozdiel od rozvrátenej pravice stabilná, skonsolidovaná politická strana, ktorá nezaťažuje verejnosť svojimi vnútornými problémami a tak sa môže naplno venovať riadeniu krajiny.

Čo v poriadku nie je, je keď vo svojich príspevkoch dokázateľne klamú, ako P. Schutz v príspevku “One man show” v dnešnom vydaní denníka. Ak aj opomenieme zavádzanie autora o tom, že na sneme strany SMER-SD neprebehla diskusia, keď v diskusii vystúpilo viacero predstaviteľov strany a hostí snemu, a rovnako opomenieme hrubé urážanie účastníkov snemu a hostí, významných predstaviteľov akademického a ekonomického života krajiny, pejoratívnymi označeniami, opomenúť nemôžeme dokázateľné klamstvo v závere príspevku.

To sa týka tvrdenia, že nominantov strany na posty predsedov Vyšších územných celkov v budúcoročných regionálnych voľbách snem nevolil. Skutočnosť je totiž taká, že nominácie kandidátov na predsedov VÚC delegáti strany schválili v oficiálnom uznesení snemu. Túto skutočnosť si bude môcť ktokoľvek v najbližšom čase overiť na internetovej stránke strany.

Strana SMER – sociálna demokracia z tohto dôvodu využíva zákonnú možnosť žiadosti o uverejnenie opravy nepravdivej informácie, uverejnenej denníkom SME.

Monika Počátková
hovorkyňa strany SMER – sociálna demokracia

Kontakt pre médiá:
Končalová Ľubica
tlacove@strana-smer.sk>

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.