Zlepšite si kvalitu vášho bývania s pomocníkmi od HP Tronic (FOTOGALÉRIA)

BRATISLAVA, 12. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Ako asi vyzerá váš bežný deň? Ráno vstanete a idete do práce. Z každej strany sa na vás valí množstvo úloh a povinností, ktoré musíte splniť. Večer sa už tešíte domov, kde si doprajete váš vytúžený oddych po celom náročnom dni. Platí staré známe „všade dobre, doma najlepšie“. Je preto veľmi dôležité, aby ste sa tu cítili príjemne. Ponúkame vám niekoľko užitočných tipov, ako si zlepšiť kvalitu vášho bývania a zútulniť si ho. Objavte pomocníkov od HP Tronic.

Vysávač Ecovacs Deepoo D73  300eur
Vysávač Ecovacs Deepoo D73 300eur

Vysáva za vás…

Teraz už nemusíte každé sobotňajšie dopoludnie venovať vysávaniu. Urobí to za vás tichý dizajnový robotický vysávač Ecovacs Deepoo D73, ktorý po spustení demo ukážky rád zahrá a „zatancuje“. Unikátnou vlastnosťou vysávačov značky Ecovacs je ich antibakteriálna funkcia. Povrch vysávača je pokrytý vrstvou nanočastíc striebra s kladným elektrickým nábojom (Ag+), ktorá ničí neželané mikroorganizmy. Bonusom je špeciálna magnetická páska, ktorá umožňuje dlhodobo vymedziť želaný priestor na vysávanie. Je nenápadná a ľahko sa inštaluje, napríklad pod koberec.
Orientačná cena: 300 €.

Keď sa kvetom darí…

Špeciálnym a veľmi praktickým pomocníkom pre ženu je meteostanica Hyundai WS 2061 Garden so záhradníckou funkciou. Okrem predpovede počasia upozorňuje, že je čas poliať kvety. Meteostanica má dve čidlá vlhkosti pôdy v tvare decentného zeleného vajíčka, ktoré po vložení do kvetináča určia vlhkosť pôdy. V prípade nedostatočnej závlahy sa prihlásia zvukovým a svetelným signálom.
Orientačná cena: 64 €

Vstávajte s radosťou…

Zobuďte sa s radosťou do nového dňa pomocou rádiobudíka Hyundai RAC 878BG. Nechajte vašu domácnosť rozoznieť sviežou rannou hudbou z rádií alebo tónmi z funkcie opakovaného budenia „snooze“. Rádiobudík má analógový AM/FM tuner a aktuálny čas vám bude za pomoci projektora svietiť na stenu v dostatočnej veľkosti. Výkon vstavaného reproduktora je 2 W. Napájať ho môžete zo siete a pre zálohovanie času vložte 9 V batériu. Svojim neobvyklým tvarom sa navyše stane výrazným prvkom vašej domácnosti.
Orientačná cena: 15 €

Pre milovníka vína…

Pokiaľ obľubujete víno červené, biele, či ružové, zvoľte dvojzónovú vinotéku, kde môžete chladiť viacero druhov vín súčasne. Túto skvelú fintu oceníze pri elegantnej vinotéke Hyundai VIN32DZ, ktorá je vybavená duálnou zónou a má veľmi tichý chod.
Orientačná cena: 220 €

Trošku retra…

Ak máte radi štýlové, retro a pritom funkčné doplnky do interiéru, prepracovaný rádioprijímač Hyundai RA 410 B vám nesmie chýbať! Zaujímavým dizajnovým prvkom je jeho ručičkový ukazovateľ analógového tuneru pri vlnovom rozsahu FM/AM. Čo je najlepšie – táto dizajnovka skrášli váš interiér vďaka jedinečnému prevedeniu z bambusového dreva.
Orientačná cena: 35 €

Aj pre tých mladších…

Tínedžeri, najmä tí, ktorí veľa cestujú, budú nadchnutí z nového farebného DVD prehrávača PDXG 972 od GoGen, ktorého súčasťou sú aj slúchadlá v rovnakej farbe a dva gamepady a 2 GB pamäťová karta s retro hrami ako je napríklad Tetris. Táto mašinka s deväťpalcovou uhlopriečkou (23 cm) má otočný displej, USB vstup, zabudované reproduktory a adaptér do auta. Súčasťou je tiež diaľkové ovládanie a brašňa na prenášanie a uchytenie na sedadlo auta. Vyberať si môžete zo štyroch farieb – červenej, modrej, zelenej a šedej.
Orientačná cena: 100 €

petra.vasova@prkonektor.sk, mobil: 00421 911 269 368, tel./fax.: 00421 2 54 41 21 92
PR.Konektor, Mudroňova 27, Bratislava, 811 01

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.