Lidl pred Vianocami rozdá zákazníkom audiorozprávky

BRATISLAVA, 13. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť Lidl pripravila pre svojich zákazníkov sviatočné prekvapenie, pred Vianocami im rozdá známe rozprávky na CD. Obchodný reťazec ponúkne na výber z troch obľúbených titulov – Červená čiapočka, Kocúr v čižmách a Perníková chalúpka. Podmienkou na získanie tejto pozornosti je nákup nad 20 eur v stanovenom termíne.

Každý kto od 17. do 24. decembra nakúpi v ktorejkoľvek zo 121. predajní spoločnosti Lidl na Slovensku si bude môcť vybrať z troch krásnych rozprávok na CD. Pri nákupe nad 20 eur dostanú zákazníci pri pokladni jeden titul, pri nasledujúcich platbách v stanovenom termíne si môžu vybrať iné príbehy a postupne tak skompletizovať svoju kolekciu.

Rozprávačom všetkých príbehov je Dušan Jamrich a aj v ostatných úlohách môžete spoznať hlasy známych slovenských hercov. V rozprávke o Červenej čiapočke budete počuť Zuzanu Kronerovú ako starú mamu či Jána Galoviča ako horára, kocúrom v čižmách je neopakovateľný Ľuboš Kostelný, postavy ježibaby sa v príbehu o Perníkovej chalúpke zhostila Jana Oľhová.

„Rozprávky sú našim darčekom pre zákazníkov a ich ratolesti, zároveň by sme sa im aj takýmto spôsobom chceli poďakovať za celoročnú priazeň. Veríme, že tieto tri obľúbené príbehy v podaní popredných slovenských hercov spríjemnia sviatočnú atmosféru v mnohých rodinách,“ povedal Tomáš Bezák, tlačový hovorca spoločnosti Lidl. Hodnotu kolekcie zvyšujú unikátne ilustrácie. Vo vnútri každého obalu nájdete okrem CD aj štyri zábavné úlohy
pre najmenších.

Tomáš Bezák
PR a Tlačový hovorca spoločnosti Lidl
Tel: +421 258 279 222
Mobil: +421 911 039 541
email: tomas.bezak@lidl.sk

One comment

  1. Bol to super napad a moj syn ma tie rozpravky velmi rad až sa cd. o pernikovej chalupke zodralo.Chem sa spýtať chysta sa do buducna ešte takato akcia?

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.