Azet.sk hľadá najmocnejšieho grafika/grafičku

BRATISLAVA, 17. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Internetová jednotka Azet.sk oslovuje externých grafikov a grafické štúdiá. Pri príprave prestížnej infografiky o jej portfóliu dáva príležitosť všetkým, ktorí si na takýto projekt trúfajú.

V portfóliu Azet.sk je už takmer 40 popredných webov, z ktorých väčšina patrí k najnavštevovanejším na slovenskom internete. Azet sa rozhodol, že predstaví svoje portály spoločne – v jednom vizuáli. A pre tento projekt oslovil všetkých grafikov a grafické štúdiá, pričom za najlepšiu infografiku je ochotný zaplatiť 1.000 Eur. „To, čo chceme odkomunikovať, je pre nás natoľko dôležitá vec, že chceme, aby bola pripravená niekým, kto nie je zainteresovaný a vie priniesť nový – svieži pohľad na Azet.sk zvonka. Preto je to veľká výzva pre všetky kreatívne, grafické a reklamné agentúry,“ hovorí generálny riaditeľ Azet.sk Milan Dubec. „Rozhodli sme sa tak osloviť aj ľudí z vonkajšieho prostredia a možno budeme veľmi milo prekvapení,“ dodáva Dubec.

Pre tento projekt pripravila internetová jednotka Azet.sk špeciálnu microsite: http://www.azet.sk/najmocnejsigrafik. Grafici tu nájdu všetky dôležité údaje, kategoriálne zoskupenie webov a ich logá, ale aj inšpiráciu k príprave infografiky. Následne sa môžu realizovať a pochváliť sa referenciou od lídra na slovenskom internete.

Hotové návrhy posielajte na najmocnejsigrafik@azet.sk

Mgr. Mária Cacáková | AZet.sk
marketing and PR manager

Azet.sk, a.s. | Prievozská 14, 821 09 Bratislava
e-mail: cacakova@firma.azet.sk | tel.: 0911 104 557| fax: +421 269 298 288
http://www.azet.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.