METRO Devínska Nová Ves ponúka za vianočný nákup kapra a sekt zadarmo

BRATISLAVA, 17. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Vianoce sú časom štedrosti, príďte si teda do METRO Devínska Nová Ves počas sviatkov už tradične po kapra a silvestrovský sekt. Dostanete ich k vášmu vianočnému nákupu úplne zadarmo! Atraktívna akcia navyše nie je jediným ťahákom, ktorý na vás v METRO koncom roka čaká!

foto
Na vianočný darček v podobe kapra a fľaše sektu Hubert Club 750 ml podľa vlastného výberu sa môže tešiť každý, kto v METRO od 19. do 22. decembra 2012 urobí nákup v hodnote viac ako 99 € bez DPH, z akcie sú vylúčené iba pohonné hmoty, tabakové výrobky a alkohol. Nemeškajte, pretože akcia pred Vianocami od stredy do soboty platí len do vyčerpania zásob. Využite tiež pri  poslednom predvianočnom nákupe v METRO Devínska Nová Ves ponuku exkluzívnych darčekových košov s talianskymi lahôdkami a na vianočný stôl si vyberte len to najlepšie z obrovského sortimentu sladkovodných a morských rýb či veľkej vinotéky METRO. Na Silvester sa zase môžete pripraviť s množstvom zábavnej pyrotechniky. Do konca roka máte okrem toho aj poslednú možnosť zbierať v rámci Vernostného programu body, ktoré neskôr premeníte na zaujímavé zľavy! K tej pravej vianočnej atmosfére prispeje aj tradičný punč a kapustnica, ktoré na vás v METRO Devínska čakajú. Vychutnať si ich môžete v predvianočný týždeň popri nakupovaní a to úplne zadarmo!
Ak si potrebujete overiť vianočnú otváraciu dobu METRO Devínska Nová Ves, nájdete ju na http://www.metro.sk. Navyše – ak sa stanete fanúšikom METRO aj na Facebooku, neujde vám už žiadna atraktívna ponuka.
Veselé Vianoce a nezabudnuteľný Silvester vám želá kolektív METRO Devínska Nová Ves!

Eva Šoucová – Media & Communication Consulting, spol. s r.o.
E-mail: eva.soucova@mcc.sk, Tel.č.: +421 2 53 41 00 85, +421 948 268 368

METRO Cash & Carry má zastúpenie v 30 krajinách sveta s viac ako 700 veľkoobchodnými centrami typu cash&carry. Zamestnáva viac ako 100 tisíc ľudí a v roku 2011 dosiahlo tržby vo výške 31 miliárd eur. METRO Cash & Carry je predajnou divíziou METRO GROUP, jednej z najväčších medzinárodných maloobchodných a veľkooobchodných spoločností. V roku 2011 dosiahla skupina tržby približne vo výške 67 miliárd eur. Celkovo má spoločnosť 280 tisíc zamestnancov a prevádzkuje viac ako 2 200 predajných centier v 33 krajinách sveta. Výkonnosť celej skupiny je založená na sile jej jednotlivých obchodných divízií, ktoré pôsobia nezávisle v rámci ich trhového segmentu: METRO/MAKRO Cash & Carry – medzinárodný líder v oblasti veľkoobchodných predajní typu cash&carry (samoobsluhy), Real hypermarkety, Media Markt a Saturn – európska jednotka na trhu v oblasti maloobchodov so spotrebnou elektronikou a obchodné domy Galeria Kaufhof. Viac informácií nájdete na: http://www.metrogroup.de.
V Slovenskej republike patrí do siete METRO Cash & Carry SR 6 veľkoobchodných centier pre podnikateľov s predajnou plochou každého 7 500 m² a dve prevádzky formátu Drive-In v Trenčíne a Poprade. Široká ponuka tovaru, prevádzková výkonnosť, vyspelá logistika a priame nákupy vo veľkých objemoch umožňujú spoločnosti METRO predávať tovar za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny. METRO sa na Slovensku orientuje predovšetkým na tri skupiny zákazníkov – profesionálov a to na oblasť HoReCa, maloobchod a malé až stredné firmy, ktoré podporuje okrem širokej ponuky tovaru aj nadštandardnými službami na mieru. Viac na http://www.metro.sk alebo http://www.facebook.com/metro.sk.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.