Tip na vianočný darček: BLUE karta od Slovnaftu s vianočným motívom

BRATISLAVA, 17. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Ešte stále rozmýšľate nad vhodným darčekom pre vašich blízkych? Ideálnym darčekom pre každého je darčekovú BLUE karta, ktorú môžete zakúpiť na ktorejkoľvek čerpacej stanici Slovnaft.

BLUE karta od Slovnaftu
BLUE karta od Slovnaftu

Nová rada palivových kariet BLUE je určená k bezhotovostnému nákupu palív v najväčšej sieti čerpacích staníc Slovnaft na Slovensku, ale obdarovaní ju môžu využiť aj na nákup celého sortimentu tovarov a služieb, ktoré čerpacie stanice ponúkajú.

Darčekovú BLUE kartu v hodnote 25,- eur, 50,- eur alebo 75,- eur môžete kúpiť priamo na čerpacích staniciach SLOVNAFT, prípadne si ju objednať elektronicky na e-mailovej adrese palivovekarty@slovnaft.sk. V predvianočnom čase sú BLUE karty k dispozícii s dvoma vianočnými motívmi.

Pri online objednávkach sa dajú darčekové BLUE karty nabiť na hodnotu od 10,- do 1000,- eur a popri ponúkaných motívoch sa môžu exkluzívne personalizovať individuálnym dizajnom alebo použitím vlastného loga.

Darčekové BUE karty sú akceptované od 24. 12. 2012 v celej sieti čerpacích staníc SLOVNAFT, pričom na vybraných čerpacích staniciach je možné kartu použiť už v priebehu mesiaca december. Zoznam týchto čerpacích staníc, ako aj podrobnejšie informácie o BLUE karte môžete nájsť na http://www.palivovekarty.sk. Karta je platná nepretržite 3 roky od jej dobitia.

Darčeková BLUE karta bude pre vašich blízkych ideálnym darčekom, ktorý určite ocenia a s potešením využijú.

Hana Kukučková
SLOVNAFT, a.s. – PR Specialist
Tel.:  +421 2 4055 6547
Mobile Phone: +421 918 654 703
SK-82412 Bratislava, Vlčie hrdlo 1.
http://www.slovnaft.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.