MasterCard vyhlasuje súťaž o ceny – snowboard alebo lyže, prednabité karty MasterCard PayPass alebo zľavy 10 % na skipasy v Alpách

BRATISLAVA, 18. decembra 2012 (tlacovasprava.sk) – Držitelia platobných kariet MasterCard® a Maestro® majú možnosť získať 10 % zľavu na skipasy v rakúskej lyžiarskej oblasti Sölden v údolí Ötztal. Akciu organizuje MasterCard v spolupráci s Rakúskou národnou turistickou centrálou od 13. decembra 2012 do 31. marca 2013. Účastníci môžu na týždennom skipase ušetriť až 24 EUR. Okrem zľavy na skipasy si môžu kreatívni záujemcovia vyskúšať na facebookových stránkach MasterCard ČR návrh dizajnu snowboardovej dosky alebo lyží a vyhrať ceny ako napr. hotovosť alebo snowboard či lyže s vlastným návrhom. Súťaž Dizajnér sa uskutoční od 21. decembra 2012 do 1. marca 2013.

ilustrak

Ako ušetriť s MasterCard 24 EUR na týždennom skipase v rakúskom Söldene?
Zľavu na skipas môžete získať od 13. decembra 2012 do 31. marca 2013. Účastníci akcie môžu zľavy uplatniť najneskôr do 5. mája 2013. Stačí, aby držiteľ karty MasterCard alebo Maestro vyplnil údaje o overení jeho platobnej karty na webových stránkach http://www.mastercard-soutez.cz/sk/ v sekcii ZĽAVA NA SKIPAS. Systém následne vygeneruje poukaz na zľavu, ktorý je možné použiť pri nákupe skipasov v rakúskom zimnom stredisku Sölden v údolí Ötztal. Zľavu 10 % je možné uplatniť na skipas najmenej v dĺžke troch dní. Pri zakúpení týždenného skipasu je teda zľava 24 EUR. Poukaz možno použiť na nákup maximálne piatich skipasov.

Súťaž Dizajnér
Dizajnérskeho zápolenia sa môžu záujemcovia zúčastniť na facebookovej stránke MasterCard Slovensko http://www.facebook.com/MasterCardSK od 21. 12. 2012 do 01. 03. 2013. Súťaž spočíva vo vytvorení dizajnu snowboardovej dosky alebo lyží a nazbieranie čo najväčšieho počtu „lajkov“ pre niektorý dizajn. „S dizajnom sa účastníci môžu naozaj vyhrať. Preháňať sa po svahoch s vlastnoručne navrhnutým dizajnom snowboardu je predsa na nezaplatenie,“ hovorí Tereza Janková, marketingová riaditeľka MasterCard Europe pre Českú republiku a Slovensko. „V rámci celého súťažného obdobia sa uskutoční Hlavná súťaž, v ktorej bude odbornou porotou vybraný jeden výherca, a Vedľajšia súťaž, v ktorej bude o výhercoch rozhodnuté na základe hlasovania verejnosti,“ pokračuje Tereza Janková.

Výherca hlavnej súťaže získa snowboard alebo lyže s vlastným dizajnom účastníka. Výhercovia vedľajšej súťaže, t.j. 50 vybraných účastníkov vo verejnom hlasovaní, vyhrá prednabité karty MasterCard PayPass na čiastku 20 EUR.

Viac informácií o súťažiach na: http://www.mastercard-soutěž.cz/sk a http://www.facebook.com/MasterCardSK.

O spoločnosti MasterCard
MasterCard(NYSE: MA),www.mastercard.com,je globálna platobná a technologická spoločnosť. Zaisťuje fungovanie najrýchlejšej procesnej siete platobných transakcií na svete. Prepája užívateľov, finančné inštitúcie, firmy, vlády a spoločnosti vo viac ako 210 krajinách a územiach. Produkty a riešenia MasterCard tvoria každodenné obchodné aktivity – ako nakupovanie, cestovanie, riadenie biznisu a financií – jednoduchšie, bezpečnejšie a efektívnejšie pre každého. Nasledujte nás na Twitteri @mastercardnews, diskutujte s nami naThe Heart of Commerce Blogaodoberajtenaše novinky.

Anna Suchá, Ogilvy Public Relations, +420 221 998 226, +420 731 619 287, anna.sucha@ogilvy.com
Miroslava Jozová, Ogilvy Public Relations, +420 221 998 213, +420 603 280 825, miroslava.jozova@ogilvy.com
Milan Kříž, Ogilvy Public Relations, +420 221 998 237, +420 602 266 316, milan.kriz@ogilvy.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.